Proč vyzkoušet naše výrobky?

Všechny produkty pro vás vyvíjíme a vyrábíme s láskou k bylinkám již od roku 2000. Navazujeme na celoživotní výzkum světově uznávaného vědce Alberta Y. Leunga Ph.D.

Vycházíme z Tradiční čínské medicíny

Základní rozdíl mezi moderní medicínou a Tradiční čínskou medicínou (TCM) je výstižně vyjádřen následujícími slovy: Zatímco moderní medicína léčí příznaky nemocí, tradiční čínská medicína se zaměřuje na udržení zdraví.
Říká se, že historie je učitelkou moudrosti. Je proto potřeba respektovat to co trvá tisíce let, to kde je kolébka medicíny, tedy Tradiční čínskou medicínu. Podle TCM se životní síla neboli energie, která proudí našim tělem jmenuje Čchi. Tradiční čínská medicína vychází z jednoduché poučky: Tělo je zdravé, je-li jeho energie v rovnováze JIN a JANG. 

Více o Tradiční čínské medicíně


Pomůžeme Vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochráníme před nemocemi

Známe funkce čínských bylin. Známe nejčastější příčiny zdravotních problémů dnešní civilizace. Většinou to je o nízké imunitě, zánětech v těle, špatném stravování, špatném dýchání, kouření, nadměrném pití alkoholu, nadměrném užívání léků. Často to není o konkrétní nemoci, ale o nerovnováze organismu.

Proč užívat bylinné doplňky stravy

 

Naši phytoterapeuti, fyzioterapeuti a lékaři Vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi zavoláme a rádi mu poradíme s jeho zdravotními potížemi

Máme tým specialistů, kteří umí pomoci se stanovením diagnózy zdravotního problému. Z praxe víme, že je důležité mít více pohledů:  pohled moderní medicíny (lékaře), pohled tradiční medíciny (specialisty na TČM), pohled fyzioterapeuta, pohled phytoterapeuta, pohled léčitele. Naše umění je, že se snažíme těchto několik pohledů analyzovat a teprve pak doporučujeme řešení. 

Naši specialisti

 

Vyrábíme patentovanou technologií, děláme to jinak a lépe než ostatní

Máme za sebou rozsáhlý výzkum hlavních čínských bylin. Máme zapatentovaný komplexní systém pro kontrolu kvality  nazvaný technologie Phyto True®.  Díky němu máme vysokou a konstatní kvalitu nakupovaných čínských bylin a tím pádem i našich výrobků.  Náš postup výroby byl označen světovými odborníky za unikátní a od roku 2018 jej máme patentovaný. Od července 2018 jsme držiteli Evropského patentu, který říká, že to děláme jinak a lépe než ostatní.

Jak se vyrábí naše přípravky     Technologie Phyto True

 

Naše výrobky jsou z prvotřídních bylinek

Díky technologii Phyto True používáme do všech našich výrobků jen vysoce kvalitní bylinky. Proto jsou naše výrobky nadprůměrně účinné. Byliny jsou pěstovány a sbírány tradičním způsobem, bez použití průmyslových hnojiv v ekologicky nezávadných oblastech. Při jejich zpracování používáme tradiční a biologické postupy. Kvalitu a účinnost bylin kontrolujeme měřením v našich laboratořích v Číně i v České republice.

Náš herbář


 

Zkušenosti zákazníků

PhytoChi dávám synkům více než rok, a zimu jsme přečkali bez chřipek a absencí ve školce. Předešlý rok jsme nevěděli co s neustálým kašlem a nelepšící se rýmou. Vyzkoušeli jsme všechny možné kapky a sirupy, ale od září do března jsme se kašle ani rýmy nezbavili. Pak nám rodinný přítel doporučil PhytoChi. Od té doby jsou kluci mnohem více odlnější vůči bacilům ve školce. Nemocní nebyli vůbec, jen jednou byli nachlazení, ale vyrovnali se s tím během pár dní. PhytoChi můžu vřele doporučit!

Aneta L.

K PhytoChi mě přivedla tchýně kvůli mému problému s atopickým ekzémem. Užívám přes půl roku a nepřestanu být tchýni vděčná, že mi Phyto ukázala. Po počátečním mírném zhoršení během detoxikace v prvním měsíci užívání se ekzém postupně stáhuje, v současné době je úplně minimální. Poprvé po dlouhých letech se nebudu stydět v létě vysléct do plavek a užít si léto. Věřím, že když budu PhytoChi pít dál, tak že se ekzém stáhne úplně… Mohu vřele doporučit všem, které trápí stejný problém, vyzkoušejte, určitě vám phyto změní život jako mě!

Kamila Vojáčková, Náchod

I zvířátka užívají naše přípravky

Naše bylinné přípravky mohou užívat nejen lidé ale i naši mazlíčci z říše zvířat, které trápí záněty, virózy a další zdravotní problémy. Během posledních 10 let spolupracujeme se ZOO v Hodoníně,  se ZOO v Olomouci, s různými útulky a také s veteřináři. 

Více o zvířátkách

 

Naše produkty mají certifikaci kvality od amerických a evropských úřadů

Naše společnost Phyto CZ získala povolení k prodeji svých výrobků jak v zemích Evropské Unie, tak i v mnoha dalších státech celého světa. Jsme držiteli Certifikátu bezpečnosti. Export našich produktů v současné době probíhá do mnoha zemí světa. Společnost Phyto CZ je vlastníkem devíti ochranných značek, jednoho patentu s platností v rámci Evropské Unie a vybraných států světa.

Přejít na certifikáty

 

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu