Zeptejte se

Na každý zdravotní problém existují bylinky. Pokud chcete poradit, zeptejte se našich odborníků.

Zeptejte se

Vybrané otázky uživatelů a odpovědi našich odborníků.

Imunita
Mohu užívat PhytoChi, když mám autoimunitní onemocnění ?
Marie

U všech autoimunních onemocnění doporučujeme podávat tekutou formu PhytoChi v postupně narůstajících dávkách podobně jako je tomu u alergiků. Začněte užívat 1 ml, po týdnu vždy dávku zvýšit o 2 ml až po dosažení denní dávky dle Vaší váhy (15 ml na 70 kg) a na této dávce setrvat. Doporučuji dlouhodobé užívání (řadu měsíců). 

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
PhytoChík dávkování
Dobrý den, hledám vhodný připravek na posílení imunity syna 4 roky, co nastoupil do školky je pořád…
Andrea Kartousová

Ano, přípravek PhytoChík je pro Vašeho 4-letého syna vhodný. Co se týká dávkování PhytoChíku, obecně platí denní dávka 15 ml na 35 kg hmotnosti uživatele. Tedy pro Vašeho syna vychází denní dávka 8 ml. Pro snížení detoxikačních projevů doporučuji užívat postupně navyšující se dávky, začněte s poloviční dávkou 4 ml po dobu 10 dní, poté již plnou dávku 8 ml po dobu několika měsíců.

Podávejte ráno na lačný žaludek cca 15 min. před jídlem po předchozím důkladným protřepání láhve – obsažené minerály jsou usazené na dně a musí se promíchat. Otevřenou láhev skladujte v lednici.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Působení na Akné
Chtěl bych se zeptat, zda-li PhytoChi má dobrý vliv na léčbu akné, zejména výskyt akné na obličeji.…
anonym

Pozitivně se zde uplatňuje detoxikační a hojivý efekt PhytoChi. Další pozitivum je regulační účinek PhytoChi na vegetativní systém. Celkový účinek v kombinaci s dermatologickou léčbou může zásadním způsobem ovlivnit celý léčebný proces. Lze otestovat kromě vnitřního podávání také lokální aplikace na kůži. Je nutné dlouhodobé užívání.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Bércové vředy
Trpím bércovými vředy, někdy jsou otevřené. Pomůže mě PhytoChi?
anonym

PhytoChi výrazným způsobem stimuluje přirozené hojení ve tkáních, působí protizánětlivě, čistí a vyplavuje z tkání kyselé metabolity zánětu a vytváří tím lepší podmínky pro obnovu mikrocirkulace, přísun okysličené krve a živin. Společně s cévní, interní, kožní a rehabilitační léčbou může významně přispět ke zhojení defektů a předcházet tvorbě dalších vředů.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Odumírání svalů
Moje matka (74) měla dlouho dobu utlačený nerv, poté následovala operace, po roce ze stejného…
anonym

Pokud jde o různé vrozené formy myopatii, tak lze PhytoChi podávat s vědomím, že nejde o cílenou léčbu a ovlivnění podstaty onemocnění. Uplatní se celkově stimulační a regenerační efekt PhytoChi pro zkvalitnění života.
Pokud jde o degenerativní a autoimunní onemocnění centrální nervové soustavy - tak se PhytoChi uplatní svým regulačním a imunomodulačním efektem, detoxikačním a antioxidačním efektem, podporou hojení a regenerace poškozených tkání. Neléčí nemoc a nenahrazuje indikovanou neurologickou léčbu.
Doporučujeme dlouhodobé – celoživotní podávání, přípravek působí jako tonikum a je pacienty hodnocen velmi pozitivně. Zlepšuje celkový komfort pacienta a mírní řadu funkčních potíží - zlepšuje spánek, celkovou vitalitu pacienta, omezuje výskyt infekcí, zlepšuje hybnost.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Pocení rukou
Pomůže mi užívání přípravku od nadměrného pocení rukou a plosek nohou? Nejvíce když je teplo mi z…
anonym

Nadměrné pocení je velkým problémem a neexistuje jednoduchý a jasný způsob léčby. Má to kromě jiného úzkou souvislost s regulací vegetativního systému. Podávání PhytoChi pomáhá vybalancovat vegetativní systém a pozitivně se projevuje i podpora regenerace jaterní tkáně a funkcí a podpora čistících detoxikačních funkcí organismu. Podávání PhytoChi není cílenou léčbou těchto potíží, ale v celkovém svém efektu může výrazně napomoci stav upravit. Podmínkou je dlouhodobé užívání - půl roku a více.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Jak dlouho je možné Phyto Chi užívat?
Je možné přípravek bez negativních změn na zdraví užívat i třeba celý život? Nebo jen v době, kdy…
anonym

PhytoChi mohou užívat dlouhodobě, i celý život, jak zdraví, tak i nemocní lidé. Jak říká Dr. Leung, měli bychom PhytoChi užívat pravidelně, každý den, abychom posílili imunitu a nastolili rovnováhu v těle, a tu nadále udržovali. Je tedy dobré užívat PhytoChi preventivně, abychom nemocem předcházeli. PhytoChi má tu schopnost, že Vás nejen zbaví škodlivých látek, které se v těle hromadí dlouhá léta, ale dodá Vám řadu minerálů stopových prvků a cenných enzymů v přírodní formě. Při pravidelném užívání začne dolaďovat přirozené obranné a regulační funkce organismu, napomáhá zvýšit obranyschopnost, budete se cítit lépe. Mizí únava, pociťujete nárůst vitality a vnitřní energie.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Alzheimerova choroba
Je možné zlepšit stav nemocného alzheimerovou chorobou vaším výrobkem PhytoChi?
anonym

PhytoChi neléčí tuto nemoc, ale zlepšuje celkový komfort pacienta. Především zlepšuje spánek a celkovou vitalitu pacienta. Doporučuji užívat trvale.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Roztroušená skleroza
Moje známá má 32 let a trpí 5 let roztroušenou sklerózou. Bude pro ni braní PhytoChi přínosem? 
anonym

U degenerativních a autoimunních onemocnění centrální nervové soustavy se PhytoChi uplatní svým regulačním a imunomodulačním efektem, detoxikačním a antioxidačním efektem, podporou hojení a regenerace poškozených tkání. Neléčí nemoc a nenahrazuje indikovanou neurologickou léčbu. Ale zlepšuje celkový komfort pacienta a mírní řadu funkčních potíží- zlepšuje spánek, celkovou vitalitu pacienta, omezuje výskyt infektů, zlepšuje hybnost.

 

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více
Tromboza
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mohu užívat PhytoChi, pokud momentálně užívám warfarin.…
anonym

U leidenské mutace PhytoChi nezmění podstatu vrozené nemoci. Ale tato mutace nebrání použití PhytoChi na celou další oblast vhodného použití. PhytoChi obsahem přírodních antioxidantů podporuje kvalitu žilní stěny, působí protizánětlivě a hojivě a snižuje riziko trombembolických komplikací. PhytoChi neovlivňuje účinek Warfarinu.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
Zobrazit více

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu