O nás

V této úvodní kapitole našich webových stránek naleznete veškeré informace o naší společnosti. Kdo jsme, kde nás najdete, čím se zabýváme, jaké máme cíle, s kým spolupracujeme a hlavně to, že si vážíme každého zákazníka.

Konzultační a poradní místa

Na konzultačních a poradních místech se dozvíte další informace o všech našich přípravcích, jejich užívání a dávkování. Také si zde můžete vyzvednout objednané zboží nebo si jej přímo zakoupit.

Více o konzultačních a poradních místech

 

Historie

Společnost Phyto CZ, s.r.o. byla založena na podzim roku 2000. Od svého vzniku se zabýváme šířením výsledků vědecké a výzkumné činnosti pana Alberta Y. Leunga Ph.D. držitele prestižní ceny University of Michigan za celoživotní dílo v oblasti výzkumu a zpracování bylin Tradiční čínské medicíny.

Více o historii společnosti

Spolupracujeme

Spolupracujeme s lékaři a odborníky v oblasti přírodní medicíny.

Více o spolupráci

 

Phytoterapie

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě? Neváhejte se na nás obrátit. Poradíme Vám a pomůžeme.

Více o Phytoterapii

 

Technologie Phyto True

Technologie Phyto-True™ je komplexním systémem pro kontrolu kvality a jakosti nejen vstupních surovin (bylin) ale i hotových bylinných výrobků. Tím pádem tato metoda pomáhá při zajišťování bezpečnosti a účinnosti bylinných přípravků.

Více o technologii Phyto True

Albert Y. Leung Ph.D.

Je považován za jednoho z největších znalců botanických produktů v západním světě a znalce tradiční čínské medicíny. Více jako 50 let se zabývá výzkumem historických a tradičních rostlina je autorem receptur našich výrobků.

Více o Albertu Y. Leungovi

Pro distributory

Jako náš obchodní partner (distributor) máte zřízen přístup do informačního systému naší společnosti. Zde se dozvíte informace o výši Vašich měsíčních provizí, informace o Vašich spolupracovnících a spoustu dalších věcí.

Extranet pro distributory

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu