Věrnostní programy Phyto CZ

Vážený zákazníku, vítáme Vás ve Věrnostních programech společnosti Phyto CZ, s.r.o. , které využívají tisíce zákazníků dnes již na celém světě.  Věrnostní programy rozdělujeme podle typu poskytované slevy na:

Věrnostní Slevový program

Distributorský Slevový program

 

 

Věrnostní slevový program

 

Věrnostní slevový program (dále jen VSP) společnosti Phyto CZ, s.r.o. využívají tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i dalších zemích Evropy a celého světa. Vážíme si každého zákazníka, a proto nám dovolte, abychom Vás seznámili, jak náš VSP funguje:

Pokud se zaregistrujete do VSP, tak od tohoto okamžiku se všechny Vaše nákupy na našem eshopu započítávají na Váš účet ve VSP. Za každou Vámi utracenou 1 korunu za zboží (bez poštovného) na našem eshopu získáváte 1 bod. Jakmile dosáhnete hranice 2500 bodů, máte nárok na slevu ve výši 5% z Vašeho nákupu. Čím více nakupujete, tím se dostáváte na vyšší slevu. Tabulka slev je níže.
Nechcete čekat, až se na Vašem účtu ve VSP nakumuluje 2500 bodů, ale chcete slevu ihned? I toto dokážeme. Pokud si zakoupíte Startovací balíček PhytoChi (ať tekutou či tabletovou formu) za cenu 2.190,- Kč, tak se stáváte ihned členy VSP a na další objednávku máte již slevu ve výši 5% z Vašeho nákupu. Opět se výše slevy odvíjí od bodové hodnoty na Vašem účtu ve VSP.
Množství bodů ve VSP si můžete prohlédnout ve svém účtu po přihlášení na našem eshopu. Body na Vašem účtu ve VSP se každým nákupem zvyšují (kumulují se), nijak Vám nebudou kráceny či odebrány. Tyto body není možné použít k placení za zboží, slouží pouze jako ukazatel výše slevy, na jakou máte nárok. Aby se Vám body za Váš nákup vždy správně připsaly, je nutné se vždy před každým nákupem přihlásit do VSP emailem a heslem, které jste zadali při registraci.

 

Tabulka slev

slevaoddo
5%2500,- *16591,-
10%16592, -45823,-
15%45824,-161000,-
20%161001,-a více

*) nebo koupí Startovacího balíčku za 2.190,- Kč

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na phyto@phyto.cz a nebo +420 582 334 321.
Rádi zodpovíme všechny dotazy v co nejkratším čase.

 

 

 

Distributorský slevový program

 

Vážený zákazníku, distributore, našich výrobků. Náš Věrnostní slevový program (dále jen DSP) myslí i na Vás. Pokud naše výrobky nakupujete pro sebe a svoji rodinu a navíc je chcete rozšiřovat i dále mezi své příbuzné a známé, máme pro Vás tento program - DSP, který Vám nyní představíme:
Do DSP vstoupíte velice jednoduše. Nákupem Startovací bylinné kúry (tekutou či tabletovou formu) a při registraci uvedete osobní číslo sponzora. Sponzor je osoba, která Vás seznámila s našimi přípravky a vysvětlila Vám systém nákupu, prodeje a odměňování. Pokud toto číslo neznáte nebo žádného sponzora nemáte, napíšete číslo 510000 a my se s Vámi spojíme a vše Vám vysvětlíme. Jakmile se zaregistrujete, obdržíte od nás emailem osobní číslo a heslo (to si můžete změnit) pro vstup do distributorské sekce.
Každý další nákup v našem eshopu se Vám již započítává do DSP a to v této bodové hodnotě:

 

výrobekbodové ohodnocení
PhytoChi (tekuté i tablety)1,00 bod
PhytoChík0,62 bodu
PhytoChi sprej0,1 bodu
Mišpulníkový sirup0 bodů (nezapočítává se do DSP)
Gan Mao Ling0 bodů (nezapočítává se do DSP)


Náš informační systém podle dosaženého obratu sleduje a vypočítá každý měsíc finanční odměnu z aktuálních nákupů jak Vašich, tak i uživatelů, kteří si na základě Vašeho doporučení zapojili do jednoho z našich Věrnostních programů. Výše odměny je každý měsíc v podobě provizní sestavy zveřejněna na Vašem DSP účtu a do 20. dne následujícího měsíce vyplacena. 

 

Provizní tabulka

PoziceProvize v % z nákupu na dané poziciKumulovaný obrat v bodech *Kumulovaný obrat v Kč bez DPH potřebný pro dosažení pozice **
I6%0 až 21Startovací bylinná kúra
II12%22 až 5815.114,-
III18%59 až 20340.533,-
IV24%204 až 582140.148,-
V30%583 až 1746400.521,-
VI35%1747 až 65501.200.189,-
VII40%6551 a více4.500.537,- a více

* Viz tabulka bodového ohodnocení jednotlivých výrobků.
** Obrat v Kč (bez DPH) se za celou obchodní kariéru načítá.

 

Do Vašeho obratu se počítá rovněž obrat všech Vašich uživatelů, kteří na základě Vašeho doporučení zakoupili Startovací bylinnou kúru či jiné provizní zboží. Tím se rychleji posunujete na vyšší pozici.
Pokud chcete v konkrétním měsíci nakoupit a získat další slevy z DSP, stačí, aby Váš nákup dosáhl hodnoty minimálně 2 bodů - platí pro uživatele na pozici I a II. Pro uživatele na pozici III – VII platí nákup v kalendářním měsíci alespoň za 6 bodů (z čehož minimálně 2 body musí být vlastní a 4 ze sítě). To je VŠE! Je to velice prosté a jednoduché.
V případě dotazů nás prosím kontaktujte na phyto@phyto.cz a nebo +420 582 334 321. Rádi zodpovíme všechny dotazy v co nejkratším čase.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu