Doprava a platba

 

Dodací lhůta

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době, obvykle do 1-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

 

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu zajišťuje dodavatel. Náklady na dopravu zboží se liší dle zvoleného způsobu dopravy. Konkrétní způsob dodání si zvolí zákazník sám.
Nabízíme tyto způsoby dopravy:

 

Česká pošta Balík do Ruky

Zboží bude doručováno do druhého pracovního dne od předání dopravci (České poště).  O doručování balíku budete informováni prostřednictvím SMS (popř.i e-mailem) již v den podání. Balíček Vám bude doručen domů, v případě, že Vás poštovní doručovatel nezastihne, uloží jej na nejbližší poště a zanechá Vám ve schránce lístek.

Zásilku můžete sledovat na: http://www.postaonline.cz/trackandtrace

 

Česká pošta Balík na Poštu

Zboží bude doručováno do druhého pracovního dne od předání dopravci (České poště). Vyberete si pobočku dle PSČ, kam  chcete balík poslat. Po potvrzení se Vám zobrazí detaily pobočky (otevírací doba, přesná adresa, a další). O doručení balíku budete informováni prostřednictvím SMS (popř. i  e-mailem) již v den podání a v momentě uložení na Vámi vybrané poště.

Zásilku můžete sledovat na: http://www.postaonline.cz/trackandtrace

 

Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst, kterých je nyní už přes 1000 v celé České Republice.  Zboží bude doručeno do druhého pracovního dne od předání zboží dopravci (Zásilkovna). Vyberte si pobočku ze seznamu, kam chcete balík poslat. Po potvrzení se Vám rovněž zobrazí detaily pobočky (otevírací doba, přesná adresa, a další).  Úložní doba zásilky na Vámi vybrané pobočce je 7 dnů.

Pouze pro objednávky do 5 kg.

 

PPL - Professional parcel logistic

Zboží bude doručeno do druhého pracovního dne od předání zboží dopravci (PPL). Ráno před doručením Vás bude kontaktovat kurýr a domluví si s Vámi přesné místo a čas doručení. Dobírku lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Zásilku můžete sledovat na: http://www.pplbalik.cz/

 

Způsoby dopravy

Cena

Česká pošta Balík do Ruky

119,- Kč

Česká pošta Balík na Poštu

99,- Kč

Zásilkovna

75,- Kč (zásilky nad 5 kg cena: 119,- Kč) 

PPL

90,- Kč

Výdejní místa Phyto CZ

Zdarma

 

Platba za zboží

Zboží je možné uhradit dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby nebo poukázáním kupní ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. Další možností je platba Online (platební kartou) předem. Zboží bude po zaplacení zasláno na uvedenou adresu. Akceptujeme karty asociací MasterCard International, Visa International a Diners Club International umožňující svému držiteli bezhotovostní platby za zboží a služby v prostředí veřejné datové sítě Internet.
Zboží je možné zaplatit a poté si vyzvednout osobně (osobní odběr) na některém z uvedených Výdejních míst Phyto CZ.

Každá zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad. Daňový doklad obdrží i zákazník při osobním odběru zboží na našich Výdejních místech Phyto CZ.

Způsoby platby

Cena

Dobírka

Česká pošta

36,- Kč

Zásilkovna         

25,- Kč


PPL

25,- Kč

Online (platební kartou)

Zdarma

Převodem na účet

Zdarma

 

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu