Zkušenosti zákazníků

Bylinné přípravky společnosti Phyto CZ zákazníci užívají již mnoho let. Víte proč? Přečtěte si jejich zkušenosti.

Zkušenosti zákazníků

Perfektní sprej, fakt funguje při ucpaném nosu a rýmě, díky

Zdeněk Holý

PhytoChíka dávám synkům více než rok, a zimu jsme přečkali bez chřipek a absencí ve školce. Předešlý rok jsme nevěděli co s neustálým kašlem a nelepšící se rýmou. Vyzkoušeli jsme všechny možné kapky a sirupy, ale od září do března jsme se kašle ani rýmy nezbavili. Pak nám rodinný přítel doporučil PhytoChík. Od té doby jsou kluci mnohem více odlnější vůči bacilům ve školce. Nemocní nebyli vůbec, jen jednou byli nachlazení, ale vyrovnali se s tím během pár dní. PhytoChíka můžu vřele doporučit!

Aneta L.

Dlouhodobě se léčím s cirhózou jater, stále jsem měla vysoké jaterní testy a nic nezabíralo, až po 2 měsíčním užívání PhytoKudzu se testy zlepšily. PhytoKudzu užívám stále, přesně jak mi poradil pan doktor v jejich Phytoporadně. Užívám dva měsíce a měsíc pauza a pak zase dva měsíce atd.

Anonym

PhytoKudzu užívám již 8 měsíců. Pomáhá mi překonat potíže v menopauze. Návaly horka jsou o výrazně menší a po psychické stránce je to mnohem lepší. Jsem spokojená. Musím potvrdit, že se musí užívat dlouhodobě a vydržet čekání na účinek. Není ihned.

Zdena L.

Mišpulníkový sirup jsem koupila synovi na úporný kašel, kterého se nemohl zbavit. Po užívání sirupu je po kašli.

Anonym

Sirup je vynikající proti kašli - jsem nekuřačka a přesto jsem měla klasický tuberácký kašel cca týden. Měla jsem obavy ze zápalu plic, po třech dnech užívání Mišpuliníkového sirupu v pohodě! :D

Eva Malá

PhytoChi je brán jako potravinový doplněk, ale pro mne je to lék na spoustu problémů. Své dceři jsem jej podávala též, měla těžké a velice časté migrény, které se při užívání téměř vytratily, kdo trpí na migrény tak ví, jaká je to hrůza a že se s tím nedá nic dělat,nežli ji přetrpět.Za PhytoChi jsem nesmírně vděčná a doufám, že pomůže ještě spoustě lidí.

Michaela S.

Mohu potvrdit, že PhytoChi je opravdu skvělé. Já jsem sice neměla žádné závažné problémy, ale byla jsem často nachlazená, a jelikož jsem dost vytížená a mám spoustu starostí, nebyla jsem na tom psychicky zrovna nejlíp. Od té doby, co beru PhytoChi, jsem daleko klidnější a spokojenější, a už si ani nevzpomínám, kdy jsem naposledy byla nemocná.

Jana Mělník

Moje dcera má astmatickou bronchytidu a oslabenou imunitu. Přes zimní období byla stále nachlazena. Takže jsem začala hledat něco co by ji pomohlo, protože začne chodit do školy a mám strach, aby nezameškávala školu. Zkusili jsme PhytoChík a musím pochválit, jsem moc spokojena, malá od ledna byla nachlazená jen 1x. Také maminky ve školce si všimly, že dcera chodí pravidelně do školky a přitom jejich děti jsou nemocné, tak jsem jim řekla to tajemství, které se jmenuje PhytoChík a jsou také spokojené, že nemají tak často nemocné děti.

Lenka K.

Přípravek PhytoChi od Dr. Leunga užívám již 8 let a jsem s ním velice spokojen. PhytoChi mi tenkrát koupila a stále kupuje moje dcera jako přípravek na posílení imunity a dodání energie. Byl jsem v té době často nemocný – anginy, chřipky, ucpané dutiny… Kromě toho jsem se cítil jako by bez energie a unavený. Dnes mohu říct, že to co uvádí Dr. Leung o PhytoChi je naprostá pravda. Posílení imunity každopádně, nebyl jsem již asi 5 let nemocný, žádná chřipka či angína a co se týká energie také super. Nyní jsem již v důchodu a na Phytochi nedám dopustit. Každé ráno si dám svoji odměrku. Pouze přes léto několik měsíců v užívání vynechám, protože na zahrádce mám svoji zeleninu a ovoce. Ale na podzim opět začínám užívat. Na závěr bych chtěl poděkovat Dr. Leungovi za skvělý přípravek a lidem z Phyto CZ za jeho propagaci a prodej. Všem mohu PhytoChi doporučit, je to jeden z mála přípravků na českém trhu, který opravdu funguje. Děkuji a zdravím

Z. Koukal

Proč vyzkoušet výrobky Phyto?

  • Děláme to jinak, máme na to patent.
  • Vyrábíme patentovanou technologií a garantujeme Vám složení našich přípravků
  • Vycházíme z Tradiční čínské medicíny
  • Pomůže Vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochrání Vás před nemocemi
  • Naši fyzioterapeuti a lékaři Vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi voláme a poradíme mu s jeho problémy.
  • Naše produkty vyrábíme z prvotřídních bylinek
Objevte výhody produktů Phyto

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu