Zkušenosti zákazníků

Přípravek PhytoChi od Dr. Leunga užívám již 8 let a jsem s ním velice spokojen.

Zkušenosti zákazníků

Přípravek PhytoChi od Dr. Leunga užívám již 8 let a jsem s ním velice spokojený. PhytoChi mi tenkrát koupila a kupuje moje dcera jako přípravek na posílení imunity a dodání energie. Byl jsem v té době často nemocný – anginy, chřipky, ucpané dutiny… Kromě toho jsem se cítil jako by bez energie a unavený. Dnes mohu říct, že to co uvádí Dr. Leung o PhytoChi je naprostá pravda. Posílení imunity každopádně, nebyl jsem již asi 5 let nemocný, žádná chřipka či angína a co se týká energie také super. Nyní jsem již v důchodu a na Phytochi nedám dopustit. Všem mohu PhytoChi doporučit, je to jeden z mála přípravků na českém trhu, který opravdu funguje. Děkuji a zdravím

Z. Koukal

K PhytoChi jsem se dostal začátkem roku 2001 a od té doby jej pravidelně a nepřetržitě užívám. Měl jsem vážné zdravotní problémy (slinivka, dna, hexenšus) a užíval řadu léků, které mi nepomohly. Užíváním PhytoChi jsem se postupně do dvou let dostal z těchto zdravotních problémů. Ještě o jednom zdravotním problémů se musím zmínit – je to diabetes typu 2. V roce 1998 mi byla zjištěna cukrovka s dlouhodobou hodnotou 9,5. Byla zahájená léčba perorálními antidiabetiky – tabletkami a dieta. Do roku 2001 tyto hodnoty se pohybovaly v rozmezí 7,9 až 9 při přísné dietě. Pak jsem začal užívat PhytoChi a hodnoty postupně klesaly až na 6,5. Postupně jsem přestával dodržovat dietu a v současné době ji prakticky nedodržuji (neberte to jako návod, je to moje zkušenost) tablety užívám denně (Glyclada a Januvia po 1 tbl). Při poslední kontrole jsem měl hodnotu 5,0. Když si uvědomím, že bych se musel léčit v dnešní době bez PhytoChi, kdy náklady na léky, návštěvy lékařů a nemocnic jsou daleko vyšší, jsem nesmírně šťasten, že jsem potkal lidi, kteří mi tento produkt doporučili. Končím sloganem : „Na nemoc i kurděje PhytoChi tvá naděje“

Jan Kuťka, Plzeň

K PhytoChi mě přivedla tchýně kvůli mému problému s atopickým ekzémem. Užívám přes půl roku a nepřestanu být tchýni vděčná, že mi PhytoChi ukázala. Po počátečním mírném zhoršení během detoxikace v prvním měsíci užívání se ekzém postupně stáhuje, v současné době je úplně minimální. Poprvé po dlouhých letech se nebudu stydět v létě vysléct do plavek a užít si léto. Věřím, že když budu PhytoChi pít dál, tak že se ekzém stáhne úplně… Mohu vřele doporučit všem, které trápí stejný problém, vyzkoušejte, určitě vám PhytoChi změní život jako mě!

Kamila Vojáčková, Náchod

Jsem opravdu velmi spokojený s Vaším přípravkem PhytoChi. Začal jsem užívat na základě reklamy v časopise a to z preventivních důvodu – ne jako přípravek, který mi vyřeší nějaký zdravotní problém. Užívám jej pravidelně již více jak rok a opravdu se cítím velmi dobře – jak po fyzické, tak i psychické stránce. Nejsem unavený, jsem v pohodě a více toho zvládnu. I když není mým zvykem přispívat do různých diskuzí, zde jsem udělal vyjímku, protože Vaše PhytoChi je snad jeden z mála přípravků který funguje. Takže všem doporučuji.

Mirek V.

Užíváme PhytoChi doma celá rodina již více jako čtyři roky a investici do tohoto přípravku nelitujeme. Spotřebujeme měsíčně 4 láhve, protože jsme čtyřčlenná rodina a žijeme ve společné domácnosti s babičkou. Po letošní zimě musím jen potvrdit, že nebýt bylinek, byly bychom asi hodně „na hromadě“ tedy nemocní a zimu bychom prožili mnohem méně aktivně. Právě aktivita a schopnost se věnovat plně životu a pocit prevence proti vážnějším nemocem jsou ty hlavní důvody, proč do PhytoChi investujeme. Bůh ví co by nás v rodině potkalo za vážnější nemoci, kdybychom neměli imunitní systém v pohodě. Co nás ale moc těší je zdravotní stav naší babičky. V dubnu oslavila 75 let a její rozbor krve označila její ošetřující lékařka za vysoce uspokojivý. Díky vyrovnanému metabolismu má ve svém věku minimální medikaci! PhytoChi považujeme celá rodina za nejlepší přípravek na posílení imunity a udržení zdraví na trhu! Investice do PhytoChi patří již každý měsíc do našich pravidelných rodinných výdajů stejně jako inkaso, či potraviny. Je to náš ranní elixír zdraví

Benda Jan

Užívejte PhytoChi a zachováte si psychickou i fyzickou pohodu i při současném rázu počasí a připravíte se na vlnu „jarní únavy“.

Eva J.

Při pravidelném užívání PhytoChi asi rok jsem se úplně zbavila oparů, se kterými jsem se potýkala opravdu dlouho. Každému mohu doporučit.

Alena B.

V zimě se k nám zatoulal malý kocourek. Bylo opravdu hodně špatné počasí, velký vítr a poměrně zima. Neměli jsme to srdce jej vyhodit na mráz tak jsme se jej ujali. Byl celý prokřehlý a měl zarudlá očka. Proto jsme jej druhý den vzali k veterináři. Ten mu naordinoval pouze kapky do očí. Po týdnu se jeho oči stále nelepšily, tak jsme veterináře navštívili znovu. Ten konstatoval, že s tím bohužel nic nelze dělat, že to vypadá, že je to chronického původu. Bylo nám jej líto a něvěděli jsme si rady. Napadlo nás, že když PhytoChi pomáhá nám, lidem, tak proč by nepomohlo i zvířeti. Začali jsme mu PhytoChi přidávat do vody. Jeho stav se den ode dne zlepšoval a dnes je již naprosto v pořádku.

Michaela M.

Užívám PhytoChi již delší dobu a jsem velmi spokojený. Je to přípravek, který mi dodává energii – necítím se tak unavený jako dříve a stihnu toho udělat daleko víc. Uvádíte, že přípravek posiluje i imunitu. Asi na tom něco bude. Je pravda, že v období chřipkových epidemií jsem sice onemocněl, ale průběh nemoci byl daleko mírnější a byl jsem po pár dnech opět fit. Doporučuji PhytoChi všem kteří se chtějí cítit lépe a chtějí posílit svoji imunitu přírodní cestou. Za těch necelých 25 Kč denně to rozhodně stojí.

Petr Holik

Jsem nadšený.Užívám přípravek PhytoChi druhým rokem a cítím výrazné zepšení a velký příval energie. Jsem diabetik,hladinu cukru mám díky PhytoChi v pořádku. Vím,že PhytoChi je JEN doplněk stravy,ale přesto má blahodáný účinek na zdraví. Každý měsíc si kupují lahvičky pro sebe a manželku. Děkují vám Phyto CZ.

Pepa D., Kolín

Proč vyzkoušet výrobky Phyto?

  • Děláme to jinak, máme na to patent.
  • Vyrábíme patentovanou technologií a garantujeme Vám složení našich přípravků
  • Vycházíme z Tradiční čínské medicíny
  • Pomůže Vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochrání Vás před nemocemi
  • Naši fyzioterapeuti a lékaři Vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi voláme a poradíme mu s jeho problémy.
  • Naše produkty vyrábíme z prvotřídních bylinek
Objevte výhody produktů Phyto

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu