Historie společnosti

Společnost Phyto CZ, s.r.o. byla založena na podzim roku 2000. Společnost se od vzniku zabývá šířením výsledků vědecké a výzkumné činnosti pana Alberta Y. Leunga Ph.D.

2001

Od roku 2001 společnost dováží a prodává bylinný přípravek (bylinné tonikum) vyráběný Albertem Y. Leungem Ph.D., jehož název je PhytoChi®. Česká republika se od roku 2001 stala první zemí ve střední Evropě, kde byl prodej PhytoChi® zahájen a firma Phyto CZ, s.r.o. se stala  výhradní dovozce PhytoChi® nejen pro Českou republiku ale i pro členské země Evropské Unie.

2008

Společnost Phyto CZ, s.r.o. se od října 2008  začíná prezentovat jako vzdělávací společnost zabývající se převážně prodejem bylinných přípravků jejichž receptůru vytvořil Dr. Albert Y. Leung.  Chceme profesionálně a poutavě, jednoduchou formou přesvědčit občany, aby začali činit kroky k ochraně svého zdraví. Naše motto je:  Naučte se s námi rozumět svému zdraví. Našim zájmem je, aby lidé přestali být závislí jen na lécích a na vlastním osudu, aby lidé přistupovali aktivně ke svému zdraví .

2009

Od roku 2009 se společnost zabývá prosazením využití technologie Phyto-TrueTM, která je nyní v patentovém řízení.

2010

V dubnu 2010 založila společnost Phyto CZ, s.r.o. společně s panem Albertem Y. Leungem v USA společnost Phyto True LLC. Tato americká společnost se zabývá výzkumem čínských bylin a prosazením myšlenky technologie Phyto True do praxe. Cílem je prosadit do výrobní, obchodní a kontrolní praxe standardy čínských bylin označované jako PTRMTM, které mají jednoznačnou vazbu na dlouhodobou tradici používání. Produkty vyrobené z těchto PTRMTMstandardů splňují legislativní požadavky Evropské komise (2004/24/ES) a je možné je kategorizovat mezi tradiční rostlinné léčivé přípravky. Registrace patentu této technologie probíhají v současné době po celém světě na třech kontinentech.

Společnost Phyto CZ, s.r.o. připravila v roce 2010 a 2011 realizaci klinické studie (projektu Evidence based medicine), cílem které bylo za pomoci technologie Phyto-True™ prokázat pozitivní účinky bylinné směsi (bylinného tonika) PhytoChi® na lidský organismus.

2011

Od roku 2011 se společnost Phyto CZ, s.r.o. stává nejen obchodní společností zabývající se výzkumem čínských bylin, ale také společností zabývající se výrobou přírodních přípravků vyrobených z tradičních čínských bylin. Společně s panem Albertem Y. Leungem, byla v říjnu 2011 zahájena výroba bylinných léčivých přípravků PhytoChi® a PhytoChík na území České republiky. Společnost Phyto CZ, s.r.o. zastupuje výrobní a obchodní zájmy pana Alberta Y. Leunga. V roce 2011 bylo zahájeno budování obchodní sítě, zejména na Slovensku a v Polsku ale i dalších zemích.

2012

V dubnu 2012 byla úspěšně ukončena registrace ochranné známky Dragon PhytoChi® v rámci celé Evropské unie, jejíž vlastníkem je naše Phyto CZ, s.r.o.

2015

Od roku 2015 se naše společnost Phyto CZ, s.r.o. společně s Dr. Albertem Y. Leungem začala zabývat přípravou výroby nových bylinných přípravků. Následující rok jsme uvedli na trh dva nové přípravky. Přípravek PhytoNaDraka, který urychluje odbourávání alkoholu a snižuje následky jeho konzumace. Druhým přípravkem je PhytoKudzu, které přispívá k regeneraci, očistě a posílení činnosti jater, pomáhá při  migrénách a bolestech hlavy, při klimakterických potížích a chronické únavě.

2018

V roce 2018 a to 4. července obdržela naše společnost Phyto CZ společně s panem Dr. Leungem  evropský patent.   Patent na výrobu standardů  čínských bylin s vysokou kvalitou a vysokou účinností ve vazbě na tradiční čínskou medicínu. Výzkum doktora Alberta Y. Leunga v této oblasti  byl po desetiletém úsilí u Evropského patentového dvora v červenci 2018 oceněn udělením výše zmíněného patentu číslo 2185167.  Jsme hrdi, že všichni oponenti z řad světové odborné veřejnosti označili náš postup  výroby a zpracování čínských bylin nazvaný "Technologie Phyto True" za unikátní.  Udělením patentu se jen potvrzuje, že kvalita našich výrobků je od roku 2000 na velmi vysoké úrovni a nemění se. Děláme to prostě poctivě a jinak než jiní výrobci. Od července 2018 máme naše snažení potvrzené Evropským patentem.

 

Phyto CZ s.r.o. je ryze českou společností bez jakékoliv zahraniční účasti.  Společnost prošla v roce 2012 účetním auditem a navýšila základní kapitál na 2,000.000,- Kč. Vlastníci společnosti jsou od dubna 2012 pánové:

Ing. Václav Tomek, Ing. Jan Matyska

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu