PhytoChík dávkování

Dobrý den, hledám vhodný připravek na posílení imunity syna 4 roky, co nastoupil do školky je pořád nachlazený a teď se začátkem dalšího školního roku mám obavu že to bude ještě horší. Zkoušela jsem různé přípravky z lékárny a na doporučení Dr ale v podstatě nic nepomáhá, dále kolostrum advance, alpikol syrup,rakytniček a bez úspěchu. Narazila jsemm u vás na phytochik, chci vyzkoušet a chtěla bych vás poprosit o doporučení davkovani abych syna moc neprohnala? má 4 roky a váha 17,8 kg. Moc děkuji Kartousová

Andrea Kartousová

Odpověď odborníka

Ano, přípravek PhytoChík je pro Vašeho 4-letého syna vhodný. Co se týká dávkování PhytoChíku, obecně platí denní dávka 15 ml na 35 kg hmotnosti uživatele. Tedy pro Vašeho syna vychází denní dávka 8 ml. Pro snížení detoxikačních projevů doporučuji užívat postupně navyšující se dávky, začněte s poloviční dávkou 4 ml po dobu 10 dní, poté již plnou dávku 8 ml po dobu několika měsíců.

Podávejte ráno na lačný žaludek cca 15 min. před jídlem po předchozím důkladným protřepání láhve – obsažené minerály jsou usazené na dně a musí se promíchat. Otevřenou láhev skladujte v lednici.

  • MUDr. Peter Bednarčík, CSc.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu