Posílení imunity

Hlavním úkolem imunitního systému je obrana organismu před nebezpečnými látkami, které jej napadají každý den.

Za posledních pár desítek let se množství takových látek značně zvýšilo. Pokud často pociťujete únavu, špatně spíte, trpíte ztrátou chuti k jídlu a zejména během chladnějších ročních období býváte častěji nemocní, stojí za tím s největší pravděpodobností slabý imunitní systém.

Imunitní systém oslabují také toxické látky které se nám v těle hromadí (detoxikace) ale i nedostatek pohybu, dlouhodobý stres, vypjaté emoce, pracovní, rodinné nebo partnerské potíže, znečištěný vzduch a životní prostředí. Díky tomu může být váš imunitní systém oslabený. Stejně tak, pokud užíváte léky, případně kouříte a pijete ve zvýšené míře alkohol. Dospělé tělo je zaneseno až 2kg toxinů. Organismus tyto škodlivé látky bez pomoci zvenčí již není schopen odstranit. Hromadění toxinů způsobuje dráždění tkání, snižuje obranyschopnost a imunitu, vyvolává nemoci.

V běžném životě každý člověk zažije období, ve kterém dochází k oslabení jeho imunity a poté k nemoci. Oslabená imunita neumožňuje tělu, aby se efektivně bránilo samo. V naprosté většině případů každé vážnější nemoci předchází nachlazení organismu.

 

Díky čemu posiluje PhytoChi i PhytoChík imunitní systém ?

PhytoChi i PhytoChík mají celostní účinky, vycházejí z Tradiční čínské medicíny a jsou vyrobeny na principech JIN JANG.

Mají tři základní funkce:

1. Detoxikace organismu

V počátku užívání zbavují organismus toxických látek - DETOXIKUJÍ ORGANISMUS. PhytoChi i PhytoChík obsahují 16 převážně čínských bylinek, kde 7 z nich jsou označovány v Tradiční čínské medicíně za ANTIOXIDANTY a celkem 12 z nich má prokázané detoxikační účinky. 

2. Odstranění ložisek zánětů

Rychlost odstraněním ložisek (zdrojů) zánětů je individuální. Může trvat dva, tři měsíce, ale i půlroku, rok. Záleží od jejich délky usazení v těle a intenzity projevů ve vazbě na imunitní stav Vašeho těla. Trpělivost během užívání přináší na konec ÚŽASNÝ POCIT z toho, jak se budete skvěle cítit. Posílená imunita se zásadně projeví u Vaší odolnosti organismu. 

3. Regenerace (nastartování samoozdravných procesů) + Vitalizace

PhytoChi i PhytoChík dodávají tělu řadu vitamínů, minerálů, stopových prvků a enzymů, které není možné z běžné stravy získat. Navíc obsahují tzv. tonika, která dokážou v těle nastolit a udržet rovnováhu Jin a Jang. Účinkují pomalu, avšak dlouhodobě. Normalizují narušené funkce našeho organismu, což pociťujeme nárůstem elánu, vitality, jak říkáme „cítíme se fajn, jsme krásnější a celkově máme větší kuráž do života“.

 

Při pravidelném užívání PhytoChi a PhytoChíku pociťujeme nárůst vnitřní energie a vitality. Dochází ke zvyšování obranyschopnosti a udržování imunity. Organismus získává dostatek sil pro obranu vůči nemocem, jež označujeme jako civilizační. Nemoci nemají šanci, pokud správně a naplno funguje náš imunitní systém. 

Proč vyzkoušet výrobky Phyto?

  • Děláme to jinak, máme na to patent.
  • Vyrábíme patentovanou technologií a garantujeme Vám složení našich přípravků
  • Vycházíme z Tradiční čínské medicíny
  • Pomůže Vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochrání Vás před nemocemi
  • Naši fyzioterapeuti a lékaři Vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi voláme a poradíme mu s jeho problémy.
  • Naše produkty vyrábíme z prvotřídních bylinek
Objevte výhody produktů Phyto

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu