Detoxikace organismu

Detoxikace organismu, neboli pročištění těla patří k základním preventivním a léčebným metodám nejen v čínské medicíně.

Účelem detoxikace organismu je odstranit z těla odumřelé buňky, tkáně a toxiny, které se v organismu hromadí. Buňky se nám pravidelně obnovují během celého našeho života. Nové buňky nahrazují buňky staré a ty odumírající. Detoxikací organismu se zbavujeme nejen těchto odumřelých buněk ale i jedovatých látek (toxinů). Toxiny jsou jedy, metabolity, volné radikály získané ze vzduchu jídla a pití,  které se v těle hromadí dlouhá léta. Dospělé tělo může být zaneseno až 2kg těchto toxinů. Při takovém množství již organismus bez pomoci zvenčí není schopen je odstranit. Hromadění toxinů má na svědomí více než 60 zdravotních nežádoucích jevů, počínaje předčasným stárnutím přes rakovinu až po různá kardiovaskulární onemocnění, způsobuje dráždění tkání, snižuje obranyschopnost, snižuje imunitu a vyvolává nemoci.

Toxické látky se nám v těle hromadí následkem sedavého způsobu života, konzumací potravin, které často obsahují mnoho živočišných bílkovin, rafinovaných cukrů, barviv, konzervantů, hormonů, antibiotik. Dále se toxiny a volné radikály nacházejí ve vodě a v ovzduší (výfukové plyny, smog). Na neutralizaci volných radikálů potřebuje naše tělo ANTIOXIDANTY, které částečně získáváme ve stravě, ale bohužel často je to málo. Proto je třeba dodávat tělu antioxidanty potravinovými doplňky, samozřejmě nechemického, ale přírodního původu.

 

Díky čemu má PhytoChi i PhytoChík detoxikační účinky ?

V počátku užívání PhytoChi i PhytoChík zbavují organismus toxických látek - DETOXIKUJÍ ORGANISMUS. PhytoChi i PhytoChík obsahují 16 bylin, kde 7 z nich jsou označovány v Tradiční čínské medicíně za ANTIOXIDANTY a celkem 12 z nich má prokázané detoxikační účinky. Vhodně volenou recepturou obou přípravků se detoxikační  a antioxidační vlastnosti použitých bylin výrazně zvyšují oproti tomu kdyby tyto byliny byly používány samostatně. Navíc všechny byliny v obou přípravcích jsou ve vynikající kvalitě díky patentované technologii Phyto True.

Proč vyzkoušet výrobky Phyto?

  • Děláme to jinak, máme na to patent.
  • Vyrábíme patentovanou technologií a garantujeme Vám složení našich přípravků
  • Vycházíme z Tradiční čínské medicíny
  • Pomůže Vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochrání Vás před nemocemi
  • Naši fyzioterapeuti a lékaři Vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi voláme a poradíme mu s jeho problémy.
  • Naše produkty vyrábíme z prvotřídních bylinek
Objevte výhody produktů Phyto

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu