Účinky tradičních čínských bylin lze vědecky prokázat

Z odborných publikovaných článků ve světě a dostupných laboratorních analýz vyplývá, že se PhytoChi® významně odlišuje od jiných bylinných směsí na trhu. Odlišuje se díky technologii Phyto-True™ garancí svého obsahu v každé láhvi a vysokou kvalitou svého složení (vysokou kvalitou vstupních bylin opírajících se o standardy PTRM™).

S ohledem na uvedené skutečnosti se chce společnost Phyto CZ, s.r.o. odlišit od ostatních výrobců a prodejců na trhu v České republice další, pro spotřebitele důležitou skutečností. Je to realizace klinické studie – projektu Evidence based medicine. Tímto projektem chce Phyto CZ, s.r.o. společně s americkým výrobcem Phyto-Technologies Inc. prokázat na vzorku 150 uživatelů PhytoChi® jeho pozitivní účinky na lidské zdraví. Klinický protokol včetně veškeré dokumentace je připraven. Realizace je závislá od finanční situace, na vývoji politické situace a prioritách ve zdravotnictví (podpora tradiční čínské medicíny).

Cíle klinické studie navazují na dvanáctiletou zkušenost s užíváním přípravku a staleté zkušenosti s účinky použitých tradičních čínských bylin (vazba na vědeckou literaturu).

Cílem klinické studie je prokázat vliv PhytoChi:

  1. na metabolické poruchy, zejména na snížení cholesterolu a cukru (měření vybraných biochemikálií v lidské krvi před užíváním, v    průběhu a po čtyřech měsících užívání PhytoChi®)
  2. na imunitní systém
  3. na psychiku a výkonnost
  4. na celkový zdravotní stav uživatelů

V týmu klinické studie jsou kromě Dr. Leunga dále odborníci z českých univerzit, zdravotních zařízení, státních institucí a zástupci zdravotní pojišťovny.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu