SLZOVKA OBECNÁ plní všechny hlavní funkce ve PhytoChi

V Číně se slzovka využívá jednak jako léčivo, ale také jako každodenní potravina (zejména    podobě krupice). Obilky slzovky se také nazývají „čínské perličky“, „Jobovy slzy“ nebo „čínský perlový ječmen“.

Nejčastější tradiční použití slzovky obecné je na bolestivé klouby a na revmatické problémy. Uvolňuje bolest kloubů, odstraňuje otoky a hnisající rány. Je to antioxidant a v TČM se používá jako všeobecné tonikum.

Zralé obilky slzovky obecné jsou známé jako posilující prostředek pro slezinu, pro schopnost šířit teplo, diuretické vlastnosti  a mnohé další. SLZOVKA má navíc léčivý vliv na bradavice, průjmy, záněty slepého střeva, nebo střevní katary.

Zajímavostí je, že tvrdá semena se používají k výrobě ozdobných předmětů, náramků a řetízků a v křesťanských oblastech dokonce k výrobě růženců.

Ve PhytoChi plní slzovka hned všechny tři hlavní funkce. Patří mezi 12 bylinek, které čistí tkáně a buňky od toxinů. Dále patří mezi 9 bylinek, které současně působí na záněty. Tím se významně podílí na posílení imunitního systému a obnovení samoregulačních funkcí těla. No a v neposlední řadě patří mezi 8 tonických bylin, které se snaží udržovat rovnováhu JIN/JANG a současně posilovat energií organismus.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu