Doporučení lékaře jak užívat PhytoChi

Pane doktore, můžete nám prosím říct něco více o PhytoChi - komu je určeno a jak působí?

PhytoChi je určeno všem lidem, kteří se zajímají o podporu svého zdraví a prevenci. Mohou jej užívat jak zdraví lidé  v rámci prevence, tak i nemocní a to dle doporučeného denního dávkování.  Dávkování upravujeme u alergiků, astmatiků, u osob trpících lupénkou, ekzémy a u osob s akutním závažným onemocněním. U těchto  doporučujeme postupné zvyšování denní dávky.
Je potřeba také vědět jak PhytoChi působí. V počátku užívání zbavuje organismus toxických látek a metabolitů, které se v těle hromadí dlouhá léta a organismus je bez pomoci zvenčí již není schopen odstranit. Hromadění těchto látek má nežádoucí vliv na imunitní systém, způsobuje zvýšenou únavu, podrážděnost, snižuje přirozenou obranyschopnost a je zdrojem řady dalších nežádoucích fyziologických projevů a funkčních poruch. Člověk je náchylnější vůči působení nepříznivých vlivů životního prostředí  a útokům stresů. PhytoChi Vás nejen zbaví škodlivých látek, ale dodává řadu stopových prvků a cenných enzymů v přírodní formě.
PhytoChi má díky obsaženým bylinkám silné detoxikační vlastnosti a blahodárné účinky na optimální fungování imunitního systému. Při pravidelném a dlouhodobém užívání začne dolaďovat přirozené a regulační funkce organismu, srovnává jin a jang a tak napomáhá zvýšit obranyschopnost Vašeho organismu. Mizí únava, pociťujete nárust vitality a vnitřní energie. PhytoChi působí příznivě proti nemocem, které označujeme jako civilizační.

 

 

Říkáte, že je potřeba PhytoChi užívat pravidelně a dlouhodobě. Jak dlouho je tedy třeba PhytoChi užívat?

Minimální doba podávání jsou tři měsíce. Je to z toho důvodu, že pokud chceme, aby pozitivní změny v organismu dlouhodobě přetrvávaly, tak změna pochodů v těle vyžaduje  minimální nutnou dobou, jinak se pozitivní  změny rychle vytrácí a vrací se zpět potíže. Pro relativně zdravého člověka doporučujeme  alespoň dvakrát ročně tříměsíční preventivní dávku, u osoby se zdravotním problémem lze PhytoChi užívat více měsíců a dokonce i  trvale jako udržovací podpůrnou léčbu.

 

 

A co PhytoChík?

PhytoChík svým složením obsahuje stejné byliny jako PhytoChi a i jako PhytoChi  působí. Koncentrace bylinek ve PhytoChíku je ale oproti PhytoChi poloviční a je uzpůsoben pro užívání dětem. Proto je také PhytoChík  doplněn o vitamíny a minerály, které podle studie provedené u českých dětí předškolního a školního věku,  jim chybí.

 

 

Takže PhytoChík je jen pro děti?

Nejen pro děti. Díky obsaženým vitamínům a minerálům je vhodný i pro dospělé a to nejlépe na jaře a na podzim. U seniorů nad 70 let doporučuji PhytoChíka užívat celoročně stejně tak jako u dětí do 18 let. Pro pacienty po chemoterapii, pro těhotné a kojící ženy je zase vhodnější PhytoChi.

 

 

A nějaké doporučení na závěr?

PhytoChi i PhytoChík jsou skvělé přípravky od Dr. Leunga, s kterými mám velmi dobré zkušenosti. Oba tyto přípravky považuji za to nejlepší, co je na světovém trhu v oblasti bylinných tonik. Osobně je užívám již řadu let.

A nějaké doporučení na závěr?  Všem, kteří užívají PhytoChi, bych doporučil využívat alespoň 3 balení, ale daleko pozitivnější pro Váš zdravotní stav bude dlouhodobé užívání. Tři balení je minimální množství při kterém začínáme pozorovat změnu k lepšímu. Neznamená to však, že po třetím balení jste naprosto zdraví. Byla odstraněna většina škodlivých látek z těla a nyní musí nastat "samoozdravný" proces v organismu. Jak říká autor receptury přípravku Dr. Leung, měli bychom PhytoChi užívat pravidelně a to každý den, abychom nastolili rovnováhu v těle a tu nadále udržovali.

 

Děkujeme MUDr. Bednarčíkovi za jeho odpovědi i za závěrečné doporučení.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu