PhytoChi – jaké má účinky

Hromadění nežádoucích látek může mít vliv na imunitní systém, je možným zdrojem nadbytečného dráždění, způsobuje zvýšenou únavu, podrážděnost, je zdrojem řady dalších nežádoucích fyziologických projevů. Člověk je náchylnější vůči působení nepříznivých vlivů životního prostředí a útokům stresů.

PhytoChi Vás nejen zbaví škodlivých toxických látek, ale dodává řadu minerálů, stopových prvků a cenných enzymů v přírodní formě. PhytoChi má díky obsaženým bylinám silné detoxikační  vlastnosti a blahodárné účinky na optimální fungování imunitního systému. Dále blahodárně působí na krevní tlak (působí příznivě na hladinu cholesterolu),  má blahodárné účinky na hladinu cukru v krvi, podporuje správnou činnost jater a jeho blahodárné účinky působí na zlepšování paměti.

Pozitivně působí na kůži, trávení, žlučník, slinivku břišní a také na klouby…. Při pravidelném užívání začne dolaďovat přirozené funkce organismu a upravená homeostáza tak napomáhá zvýšit dobrou kondici Vašeho organismu a Vy se budete cítit lépe, „silněji“.

PhytoChi vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG) a obsahuje 8 klíčových bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie). Čínské byliny přináší člověku již po tisíciletí:

posílení imunity – detoxikaci – udržení zdraví a vitality – harmonizaci homeostázy

Bylinky obsažené ve PhytoChi přináší (shrnutí):

  1. detoxikaci díky antioxidačním účinkům hned několika bylin
  2. udržení zdraví a vitality  díky srovnání existující fyziologické nerovnováhy (vyrovnání JIN a JANG v těle, udržuje homeostázu)
  3. posílení imunity díky  přísunu potřebných  minerálů, stopových prvků a enzymů v přírodní formě
  4. dlouhodobě známé farmakologické účinky tradičních čínských bylin

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu