Doporučení Dr. Leunga jak vybírat bylinné doplňky stravy

Při výběru doplňku stravy Vám doporučujeme následující rady:

  1. Podívejte se, kdo za výrobkem „stojí“. To znamená kdo jej vyrábí a hlavně kdo sestavil formuli na jeho výrobu. Autor přípravku a výrobce může mít plnou kontrolu nad kvalitou výroby
  2. Ptejte se prodejce, jakým způsobem garantuje výrobce jeho přípravku použití správných bylin. Pokud se výrobce odkazuje na TCM (tradiční čínskou medicínu) ptejte se jak výrobce identifikuje a kontroluje na vstupu pravost a kvalitu bylin používaných podle zásad TCM.
  3. Je důležité vědět zda-li s doplňkem stravy mají zkušenosti lékaři
  4. Je důležité vědět jak dlouhé zkušenosti mají lidé s jeho užíváním.
  5. Ptejte se, zda-li má výrobce provedené, u svého doplňku stravy, klinické zkoušky, kterými prokázal na důkazech jeho účinky na lidský organismus
  6. Chtějte ukázat dokumenty, které prokazují výzkum a vývoj výrobce vašeho doplňku stravy (registrovaný patent na technologii výroby, obhájený veřejný grant na standardy kvality). Tím získáte jistotu, že tvrzení výrobce vašeho doplňku stravy o účincích, bezpečnosti a kvalitě výroby jsou podložené!
  7. Pro garanci účinků a bezpečnosti doplňků stravy je důležité, aby byl výrobce schopen zajistit opakovatelnost kvality a stejné složení v každé láhvi, vyrobené v různém časovém období (to je rovněž podmínka realizovatelnosti klinických zkoušek).

Není umění namíchat směs „nějakých“ bylin. Ale velkým uměním je zvolit vhodně jejich složení a vzájemný poměr což dokáže pouze člověk zabývající se touto problematikou již několik desetiletí. Zakladatel oboru bylinných směsí na světě pan Albert Y. Leung Ph.D. je světově uznávaným odborníkem na byliny a jejich zpracování. V oblasti výzkumu a vývoje standardů čínských bylin je autorem technologie Phyto True™ nyní v patentovém řízení.   Proto Vám jeho výše uvedené zkušenosti rozhodně mohou pomoci při výběru těch správných bylinných doplňků stravy.

 

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu