Autor hovoří o PhytoChi

Dlouhá léta jsem se snažil získat do svých formulí správně vyrobené extrakty z čínských povzbuzujících bylin. Mé úspěchy byly značně omezené až do doby před 20 léty, kdy jsme založili vlastní laboratoře a výrobní závod. Od té doby mám plnou důvěru ve kvalitu extraktů, které do svých výrobků používám. Přestože vám nemohu slíbit, jaké pozitivní účinky na vás bude PhytoChi mít, mohu garantovat, že byliny které používáme, jsou správně identifikovány a extrahovány na našem vlastním zařízení pomocí tradičních metod a s využitím moderní technologie.

Nepoužíváme komerčně „normované” extrakty, nad kterými nemáme kontrolu a o jejichž kvalitě by se dalo diskutovat. PhytoChi je nejnovější bylinný výrobek pro nějž jsem sestavil formuli. Vyrábí a prodává ho moje vlastní společnost, nyní v kooperaci se společností Phyto CZ, s.r.o. Vyloučil jsem ve PhytoChi některé nevýznamné byliny, které byly obsaženy v mých dřívějších receptůrách. Tyto nevýznamné byliny v mých dřívějších receptůrách byly na žádost bývalých klientů, kteří je využili výhradně pro potřeby marketingu.

PhytoChi je bylinný nápoj – bylinné tonikum, který obsahuje díky technologii Phyto-True™ pravé, vysoce kvalitní látky: čistý gel z aloe vera, výtažky z čínských perliček, kořen kozince, upravený fo-ti, bobule schisandry, plod lycia, americký ženšen, ženšen tienchi, houbu reishi, eleuthero (sibiřský ženšen) a LiFE® – náš registrovaný značkový extrakt (lékořicový flavonoidový extrakt).

Čínské bylin přináší člověku již po tisíciletí posílení imunity – detoxikaci – udržení zdraví a vitality – harmonizaci homeostázy. PhytoChi vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG) a obsahuje 16 bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie).

PhytoChi je nejlepší ze všech bylinných nápojů, které jsem dosud zformuloval a jsem na něj nejvíce pyšný. Já osobně piji PhytoChi každý den. Zkuste to i vy. Stejně jako miliony lidí, kteří s úspěchem užívali některý z mých předchozích bylinných nápojů, ani vy určitě nebudete zklamáni.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu