Autor hovoří o PhytoChi®

Dlouhá léta jsem se snažil získat do svých formulí správně vyrobené extrakty z čínských povzbuzujících bylin. Mé úspěchy byly značně omezené až do doby před 20 léty, kdy jsme založili vlastní laboratoře a výrobní závod. Od té doby mám plnou důvěru ve kvalitu extraktů, které do svých výrobků používám. Přestože vám nemohu slíbit, jaké pozitivní účinky na vás bude PhytoChi® mít, mohu garantovat, že byliny které používáme, jsou správně identifikovány a extrahovány na našem vlastním zařízení pomocí tradičních metod a s využitím moderní technologie.

Nepoužíváme komerčně „normované” extrakty, nad kterými nemáme kontrolu a o jejichž kvalitě by se dalo diskutovat. PhytoChi® je nejnovější bylinný výrobek pro nějž jsem sestavil formuli. Vyrábí a prodává ho moje vlastní společnost, nyní v kooperaci se společností Phyto CZ, s.r.o. Vyloučil jsem ve PhytoChi® některé nevýznamné byliny, které byly obsaženy v mých dřívějších receptůrách. Tyto nevýznamné byliny v mých dřívějších receptůrách byly na žádost bývalých klientů, kteří je využili výhradně pro potřeby marketingu.

PhytoChi® je bylinný nápoj – bylinné tonikum, který obsahuje díky technologii Phyto-True™ pravé, vysoce kvalitní látky: čistý gel z aloe vera, výtažky z čínských perliček, kořen kozince, upravený fo-ti, bobule schisandry, plod lycia, americký ženšen, ženšen tienchi, houbu reishi, eleuthero (sibiřský ženšen) a LiFE® – náš registrovaný značkový extrakt (lékořicový flavonoidový extrakt).

Čínské bylin přináší člověku již po tisíciletí posílení imunity – detoxikaci – udržení zdraví a vitality – harmonizaci homeostázy. PhytoChi® vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG) a obsahuje 16 bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie).

PhytoChi® je nejlepší ze všech bylinných nápojů, které jsem dosud zformuloval a jsem na něj nejvíce pyšný. Já osobně piji PhytoChi® každý den. Zkuste to i vy. Stejně jako miliony lidí, kteří s úspěchem užívali některý z mých předchozích bylinných nápojů, ani vy určitě nebudete zklamáni.

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu