PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

Vhodnost užívání u malého dítěte

Dobrý den pane doktore, chtěla bych se zeptat, zda může PhytoChi užívat i osmnáctiměsíční dítě a případně jaké by bylo dávkování? Na jiných stránkách jsem četla, že do šesti let je užívání pro děti nevhodné. Dcera je alergička a rozhodla jsem se situaci řešit jinak, než antihistaminiky. Velice vám děkuji za odpověď. BM

Omlouváme za zpoždění v odpovědi. Pokud si pamatuji tak, odpověď jsme v dávné minulosti konzultovali se SZÚ a také s autorem PhytoChi panem Leungem.  Jak je již na webu vícekrát uvedeno. O věkovém omezení 6 let rozhodl SZÚ, a to z důvodů předběžné opatrnosti, neboť dle jeho názoru není dostatek důkazů o bezpečnosti některých složek (Curcuma longa, Panax quiquefolius, notoginseng a glycyrrhiza).

Autor PhytoChi Albert Y. Leung doporučuje svůj přípravek dětem už od dvou let. Pan Albert Y. Leung používá pouze garantované tradiční kvalitní suroviny, ke kterým existuje rozsáhlá publikace o jejich bezpečnosti, toxicitě, neslučitelnosti, preventivních opatřeních a výstrahách.

Závěrem mohu říci, že zpětné reakce od matek využívajících  PhytoChi  u malých dětí jsou jen pozitivní. Dávkování se upravuje podle tělesné hmotnosti. Osoba vážící 70 kg = 15 ml PhytoChi. Upravte tedy dávku podle váhy dítěte.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner