PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

Psoriasis – lupénka

Dobrý den, pročetl jsem si příspěvky, které se zde objevily, ale nikde jsem nenalezl chemickou podstatu působení vašeho přípravku. Nechci být nezdvořilý, ale omýváním dokola, že Váš přípravek posiluje imunitní systém, je doplněk stravy a není na nic konkrétního, ale ve finále na vše, je poněkud fádní a pro nezasvěceného čtenáře zavádějící. Ocenil bych tedy kdyby jste se pokusil nastínit procesy reakcí a ne jen jejich výsledky.
Zároveň jsem se chtěl dotázat, zdali by pak PhytoChi mohl mít kladný vliv na lupénku, a jak, pokud by tedy šlo o souvislost s chronickými ložisky nemocí, která se tedy neléčí úplně, ale až Váš přípravek je schopen je vymítit.
Za odpověd předem děkuji.

odpověď:

Někomu odpovědi na dotazy mohou připadat, že omíláme stále dokola věci, které si můžete přečíst na našich stránkách. Proto doporučujeme pročíst si náš web i knihu Dr. Leunga, tvůrce PhytoChi. Čínská tonika jsou bezpečně užívaná již stovky či tisíce let, jejich účinnost a schopnosti jsou „ozkoušeny„ mnoha generacemi lidí. Dr. Leung dokázal tyto poznatky našich předků skloubit s poznatky moderní vědy a vzniklo PhytoChi. U těchto čistě přírodních produktů ani moderní věda nedokáže přesně popsat procesy reakcí které nastávají při jejich užívání. Toto lze pouze u chemicky vyráběných léků, které na rozdíl od kvalitních bylinných směsí nemají prověření dlouhou dobou užívání. Ano, PhytoChi je doplněk stravy, který není podáván na konkrétní nemoc a proto to není lék.Tak to je – nelze napsat nic jiného. Pokud však hledáte lék na konkrétní nemoc, jste na špatných www stránkách. Závěrem bych rád podotknul, že uživatelé PhytoChi, kteří trpí lupénkou jsou s PhytoChi velice spokojeni.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner