PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

Průvodní reakce

Přípravek bereme celá rodina. U mne se asi po měsíci užívání objevil černý kašel- nemyslím si že by to souviselo, ale je fakt, že jsem se samotného kašle nemohla dlouho zbavit a ani po antibiotikách. Moje sestra a moje mamka po dalším měsíci začaly také kašlat suchým kašlem a po několika vyšetřeních se u jedné zjistilo astma a u druhé alergie. Nikdy předtím s tímhle problém neměly, je možné, že by to tyto bylinky vyvolaly?
Na druhou stranu u synovce se lepší molusky, kterých měl několik set a nyní už jich má jen okolo 40. Je možné že se mu tím upraví imunita?

odpověď:

Pokud jde skutečně o černý kašel – tak to nemá žádnou souvislost z užíváním PhytoChi. Jde o samostatné infekční onemocnění, na které je v dětském věku očkování. Jesli to je pouze dráždivý kašel – může reagovat na PhytoChi tím, že se postupně začínají regenerovat chronicky poškozené sliznice dýchacích cest a začne proces čištění dýchacích cest a plic. Chronická onemocnění ( i skrytá) se po PhytoChi začínají přehojovat ( a dají o sobě přechodně vědět) a postupně se stav upravuje.PhytoChi nevyvolá astma, ale dosud nepoznané projevy a příznaky astmatu se na přechodnou dobu více projeví. PhytoChi posiluje imunitní systém, vybalancuje obranyschopnost (co se asi projevilo u synovce) a stimuluje hojení.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner