Rakovina žaludku

Dobrý den, před asi pár dny mi doktoři zjistili rakovinu žaludku a včera mi bylo oznámeno při laparoskopickém vyšetření, že jsou tam již metastáze po dutině břišní. Chci se proto zeptat, zda PhytoChi dokáže alespoň částečně pomoci posílit imunitní systém a tím mi dodat ještě další síly na zvládnutí případné chemoterapie. Doktoři mi totiž předurčují, že vydržím tak do prázdnin, proto bych rád, aby to zabralo pokud možno co nejdříve - teďka je pro mě každičký den ztrátou. Tímto Vám děkuji za každou radu, či jakoukoliv zprávu, ať už negativní či pozitivní. Dívám se na to stále s nadhledem, vím, že přichází konec, ale rád bych jej ještě oddálil. 

anonym

Expert answer

PhytoChi není lék na rakovinu i když při dlouhodobém užívání slouží mimo jiné jako prevence proti rakovině. Jeho hlavní výhodou je, že má schopnost posilovat imunitní systém. Není to však záležitost několika dnů, ale spíše záležitost dlouhodobá. Máme též výborné ohlasy od uživatelů PhytoChi, kteří podstoupili chemoterapii. Její průběh snášejí mnohem lépe. Phytochi Vám mohu doporučit. Začněte užívat co možná nejdříve - určitě Vám neublíží. Nemohu Vám však slíbit, že Vás vyléčí z Vámi uváděné nemoci. 

Do not you feel sick? or have immune problems? Do you have health problems, limit your illness at work and in your life?

Discover our products

Get news, articles, and tips by e-mail

Required field
By subscribing to the news, you agree with Privacy Policy

Follow us on Facebook and Instagram