Kožní alergie

Prosím o Vaše vyjádření ke zjištěným průvodním symptomům používání přípravku PhytoChi a zodpovězení souvisejících otázek.
K upřesnění situace - dlouhodobě užívám léky TENAXUM, MICARDIS PLUS, APO-AMLO, BISOPROLOL-RATIOPHARM, APO-TIC, SORTIS, OMNIC TOCAS. Tato skladba léků byla optimalizována tak, aby byl odstraněn původní výskyt svědivých kožních vyrážek při jejich užívání (alergie na léčivé látky typu DOXAZOSIN a kyseliny acetylsalicylové).
Při používání přípravku PhytoChi jsem zjistil tyto skutečnosti:
- po dosažení denní dávky 30 ml jsem zaznamenal návrat silných svědivých vyrážek jako z doby před optimalizací medikace
- po snížení denní dávky na 10 ml po cca 14 dnech alergie ustoupila
- po zvýšení denní dávky na 15 ml se kožní potíže opět vrátily.
Z výše uvedeného lze usoudit, že max. možná výše denní dávky přípravku je v mém případě 10 ml. Přípravek jsem začal užívat v polovině listopadu 2010, v současné době mám využíváno cca 2,5 láhve PhytoChi.
Prosím o sdělení, zda případná denní dávka 10 ml je dostačující k dosažení požadované detoxikace organismu, a zda toto nízké dávkování nesníží blahodárné účinky přípravku PhytoChi na organismus dospělého člověka.

anonym

Expert answer

 

Dávkování u PhytoChi je potřeba individuálně upravit podle reakce organismu. Ve Vašem případě je 10ml dostatečná dávka, pokud budete užívat dlouhodobě - řadu měsíců. K tomu doporučuji odpovídající pitný režim - dostatečný přívod tekutin. Cca po půl roce užívání by bylo zajímavé opět dávku zvýšit na 15ml a sledovat, zda se výsev opět dostaví nebo ne.

Do not you feel sick? or have immune problems? Do you have health problems, limit your illness at work and in your life?

Discover our products

Get news, articles, and tips by e-mail

Required field
By subscribing to the news, you agree with Privacy Policy

Follow us on Facebook and Instagram