Bezlepková dieta a její následky

Mně se totálně sesypal celý organismus. A to vinou celiakie. Zjištěné v dětství, několik let dieta a pak řekli doktoři, že není třeba bezlepkovou dietu držet. Jenže chyba lávky, dieta je celoživotní. Jen to tehdy páni doktoři nevěděli.
Byla jsem celý život bez problému a když jsem se rozváděla tak jsem začala mít problémy, ale doktorka mě za žádné vyšetření neposlala a tak se to teď všechno nakumulovalo....
Držím bezlepkovou dietu. To jídlo mi chutná, jedla jsem vždy zdravě a to mi teď zachránilo krk. Jíst jako většina populace, tak by to bylo se mnou hodně hodně zlé.
Byla jsem i v nemocnici, hrozně mi vyletěl cukr, takže jsem teď na insulínu. Ale mám naději, že se to upraví. K tomu těžká anemie a zánět štítné žlázy a to vše od celiakie. Zánět střev zapříčinil, že se nevstřebávaly téměř žádné živiny a můj organismus byl totálně vyštavený. Může mi PhytoChi nějak pomoci??

 

anonym

Expert answer

Při nutnosti držet bezlepkovou dietu lze podávání PhytoChi doporučit v dávce 1x až 2x denně po 15 ml. Podrážděné a zanícené sliznice ve střevě jsou rychleji jeho působením zklidněny, zhojeny, zlepšuje se proces příjmu a vstřebávání živin a celkově se stimuluje oslabený organismus.

Do not you feel sick? or have immune problems? Do you have health problems, limit your illness at work and in your life?

Discover our products

Get news, articles, and tips by e-mail

Required field
By subscribing to the news, you agree with Privacy Policy

Follow us on Facebook and Instagram