Proč vyzkoušet Phyto?

Všechny produkty pro vás vyvíjíme a vyrábíme s láskou k bylinkám již od roku 2000. Navazujeme na celoživotní výzkum světově uznávaného vědce Alberta Y. Leunga Ph.D.

Vycházíme z tradiční čínské medicíny

Základní rozdíl mezi moderní medicínou a Tradiční čínskou medicínou (TCM) je výstižně vyjádřen následujícími slovy:„Zatímco moderní medicína léčí příznaky nemocí, tradiční čínská medicína se zaměřuje na udržení zdraví“
Říká se, že historie je učitelkou moudrosti. Je proto potřeba respektovat to co trvá tisíce let, to kde je kolébka medicíny, tedy Tradiční čínskou medicínu. Podle TCM se životní síla neboli energie, která proudí našim tělem jmenuje Čchi. Tradiční čínská medicína vychází z jednoduché poučky : Tělo je zdravé, je-li jeho energie v rovnováze JIN a JANG. 

Více o tradiční čínské medicíně

Pomůžeme vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochráníme před nemocemi

Známe funkce čínských bylin. Známe nejčastější příčiny zdravotních problémů dnešní civilizace. Většinou to je o nízké imunitě, zánětech v těle, špatném stravování, špatném dýchání, kouření, nadměrném pití alkoholu, nadměrném užívání léků. Často to není o konkrétní nemoci, ale o nerovnováze organismu.

Proč využívat bylinné doplňky stravy

 

Naši phytoterapeuti, fyzioterapeuti a lékaři vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi voláme a poradíme mu s jeho problémy

Máme tým specialistů, kteří umí pomoci se stanovením diagnózy zdravotního problému. Z praxe víme, že je důležité mít více pohledů:  pohled moderní medicíny (lékaře), pohled tradiční medíciny (specialisty na TČM), pohled fyzioterapeuta, pohled phytoterapeuta, pohled léčitele. Naše umění je, že se snažíme těchto několik pohledů analyzovat a teprve pak doporučujeme řešení. 

Naši špecialisti

 

Vyrábíme patentovanou technologií a garantujeme Vám složení našich přípravků

Máme za sebou rozsáhlý výzkum hlavních čínských bylin. Máme zapatentovaný komplexní systém pro kontrolu kvality  nazvaný technologie Phyto True®.  Díky němu máme vysokou a konstatní kvalitu nakupovaných čínských bylin a tím pádem i našich výrobků.  Náš postup výroby byl označen světovými odborníky za unikátní a od roku 2018 jej mámepatentovaný. Od července 2018 jsme držiteli Evropského patentu, který říká, že to děláme jinak a lépe než ostatní.

Jak se vyrábí PhytoChi     Technologie Phyto True

 

Naše výrobky jsou z prvotřídních bylinek

Umíme použít do výroby, díky technologii Phyto True,  jen vysoce kvalitní bylinky a díky tomu naše výrobky nadprůměrně účinkují. Bylinky jsou sbírány na tradičních místech, jsou upravovány tradičním způsobem, provádíme kontrolní měření v Číně a v České republice.

Náš herbář


 

Zkušenosti zákazníků

K PhytoChi mě přivedla tchýně kvůli mému problému s atopickým ekzémem. Užívám přes půl roku a nepřestanu být tchýni vděčná, že mi Phyto ukázala. Po počátečním mírném zhoršení během detoxikace v prvním měsíci užívání se ekzém postupně stáhuje, v současné době je úplně minimální. Poprvé po dlouhých letech se nebudu stydět v létě vysléct do plavek a užít si léto. Věřím, že když budu PhytoChi pít dál, tak že se ekzém stáhne úplně… Mohu vřele doporučit v&scaron…

Kamila Vojáčková, Náchod

PhytoChi dávám synkům více než rok, a zimu jsme přečkali bez chřipek a absencí ve školce. Předešlý rok jsme nevěděli co s neustálým kašlem a nelepšící se rýmou. Vyzkoušeli jsme všechny možné kapky a sirupy, ale od září do března jsme se kašle ani rýmy nezbavili. Pak nám rodinný přítel doporučil PhytoChi. Od té doby jsou kluci mnohem více odlnější vůči bacilům ve školce. Nemocní nebyli vůbec, jen jednou byli nachlazení, ale vyrovnali se s tím během pár dní. PhytoChi můžu vřele doporučit!

Aneta L.

I zvířátka užívají naše produkty

Naše bylinné přípravky mohou užívat nejen lidé ale i naši mazlíčci z říše zvířat, které trápí záněty, virózy a další zdravotní problémy. Během posledních 10 let spolupracujeme se ZOO v Hodoníně,  se ZOO v Olomouci, s různými útulky a také s veteřináři. 

Více o zvířátkách

 

Naše produkty mají certifikaci kvality od amerických a evropských úřadů

Naše společnost Phyto CZ od roku 2000 absolvovala pro své výrobky registrační proces platný nejen pro země Evropské Unie, kde jsme držitelem certifikátu bezpečnosti. Náš export v současné době probíhá do 16 zemí světa, přičemž v některých zemích proběhl nebo probíhá registrační importní proces.  Naše společnost je vlastníkem devíti ochranných značek, jednoho patentu s platností v rámci Evropské Unie a vybraných států světa.

Přejít na certifikáty

 

Necítite sa dobre? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotné problémy, obmedzuje Vás choroba v práci a v živote?

Objavte naše produkty

Odoberajte novinky, články a rady e-mailom

Povinný údaj
Odberom noviniek súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu