Bezlepková dieta a její následky

Mně se totálně sesypal celý organismus. A to vinou celiakie. Zjištěné v dětství, několik let dieta a pak řekli doktoři, že není třeba bezlepkovou dietu držet. Jenže chyba lávky, dieta je celoživotní. Jen to tehdy páni doktoři nevěděli.
Byla jsem celý život bez problému a když jsem se rozváděla tak jsem začala mít problémy, ale doktorka mě za žádné vyšetření neposlala a tak se to teď všechno nakumulovalo....
Držím bezlepkovou dietu. To jídlo mi chutná, jedla jsem vždy zdravě a to mi teď zachránilo krk. Jíst jako většina populace, tak by to bylo se mnou hodně hodně zlé.
Byla jsem i v nemocnici, hrozně mi vyletěl cukr, takže jsem teď na insulínu. Ale mám naději, že se to upraví. K tomu těžká anemie a zánět štítné žlázy a to vše od celiakie. Zánět střev zapříčinil, že se nevstřebávaly téměř žádné živiny a můj organismus byl totálně vyštavený. Může mi PhytoChi nějak pomoci??

 

anonym

Odpoveď odborníka

Při nutnosti držet bezlepkovou dietu lze podávání PhytoChi doporučit v dávce 1x až 2x denně po 15 ml. Podrážděné a zanícené sliznice ve střevě jsou rychleji jeho působením zklidněny, zhojeny, zlepšuje se proces příjmu a vstřebávání živin a celkově se stimuluje oslabený organismus.

Necítite sa dobre? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotné problémy, obmedzuje Vás choroba v práci a v živote?

Objavte naše produkty

Odoberajte novinky, články a rady e-mailom

Povinný údaj
Odberom noviniek súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu