Arytmie

Dobrý den! Na základě problémů maminky, u které se po využívání 3 lahviček dostavily fibrilace a arytmie srdeční, ptám se zda je možné vyloučit souvislost s PhytoChi. PhytoChi je jedinou změnou posledních cca 4 měsíců..
Případně prosím zda mi můžete poslat odkaz na publikace o bezpečnosti surovin, na které odkazujete v odpovědi z listopadu 2011.
Moc děkuji za odpověď. P.V.

P. V.

Odpověď odborníka

Adaptační příznaky při užívání PhytoChi se projevují v první fázi užívání (první měsíc), kdy dochází k detoxikaci organismu a škodlivé látky se uvolňují z těla. U Vaší maminky se fibrilace a srdeční arytmie dostavily až po třech měsících užívání, takže je nepravděpodobné, že je to způsobeno užíváním produktu PhytoChi. Ohledně poslání publikace o bezpečnosti surovin prosím o emailovou adresu, na kterou by bylo možné tyto publikace zaslat. Děkuji.

Necítite sa dobre? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotné problémy, obmedzuje Vás choroba v práci a v živote?

Objavte naše produkty

Odoberajte novinky, články a rady e-mailom

Povinný údaj
Odberom noviniek súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu