Kožní alergie

Prosím o Vaše vyjádření ke zjištěným průvodním symptomům používání přípravku PhytoChi a zodpovězení souvisejících otázek.
K upřesnění situace - dlouhodobě užívám léky TENAXUM, MICARDIS PLUS, APO-AMLO, BISOPROLOL-RATIOPHARM, APO-TIC, SORTIS, OMNIC TOCAS. Tato skladba léků byla optimalizována tak, aby byl odstraněn původní výskyt svědivých kožních vyrážek při jejich užívání (alergie na léčivé látky typu DOXAZOSIN a kyseliny acetylsalicylové).
Při používání přípravku PhytoChi jsem zjistil tyto skutečnosti:
- po dosažení denní dávky 30 ml jsem zaznamenal návrat silných svědivých vyrážek jako z doby před optimalizací medikace
- po snížení denní dávky na 10 ml po cca 14 dnech alergie ustoupila
- po zvýšení denní dávky na 15 ml se kožní potíže opět vrátily.
Z výše uvedeného lze usoudit, že max. možná výše denní dávky přípravku je v mém případě 10 ml. Přípravek jsem začal užívat v polovině listopadu 2010, v současné době mám využíváno cca 2,5 láhve PhytoChi.
Prosím o sdělení, zda případná denní dávka 10 ml je dostačující k dosažení požadované detoxikace organismu, a zda toto nízké dávkování nesníží blahodárné účinky přípravku PhytoChi na organismus dospělého člověka.

anonym

Odpowiedź eksperta

Dávkování u PhytoChi je potřeba individuálně upravit podle reakce organismu. Ve Vašem případě je 10ml dostatečná dávka, pokud budete užívat dlouhodobě - řadu měsíců. K tomu doporučuji odpovídající pitný režim - dostatečný přívod tekutin. Cca po půl roce užívání by bylo zajímavé opět dávku zvýšit na 15ml a sledovat, zda se výsev opět dostaví nebo ne.

Nie czujesz się dobrze? Masz problemy z układem odpornościowym? Czy masz problemy zdrowotne, które ograniczają cię w pracy i w życiu?

Odkryj nasze produkty

Pobierz wiadomości,artykuły i porady e-mailem

Wymagane pole
Pobieraniem wiadomości zgadzasz się zasadami ochrony danych osobowych

Śledź nas na Facebooku i Instagramu