Dostawa i zapłata

 

Czas dostawy

Zamówiony towar w zależności od zamówienia i dostępności towaru , będzie dostarczony w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj w ciągu 1 – 5 dni roboczych od zatwierdzenia zamówienia. Towar uznaje się za dostarczony na adres dostawy, którą klient stanowił w zamówieniu.

 

Sposób wysyłki

Koszt transportu zależy od ilości zamówienia towaru i z wybraną metodą płatności. Transport zabespiecza dostawca. Konkretny sposób dostawy towaru jest wybrany przez klienta.
Oferujemy następujące metody wysyłki:

 

GLS

Zboží bude doručováno do druhého pracovního dne od předání dopravci (Olza Logistic).  Ráno před doručením Vás bude kontaktovat kurýr a domluví si s Vámi přesné místo a čas doručení. Dobírku lze uhradit v hotovosti

 

Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst, kterých je nyní už přes 1000 v celé České Republice.  Zboží bude doručeno do druhého pracovního dne od předání zboží dopravci (Zásilkovna). Vyberte si pobočku ze seznamu, kam chcete balík poslat. Po potvrzení se Vám rovněž zobrazí detaily pobočky (otevírací doba, přesná adresa, a další).  Úložní doba zásilky na Vámi vybrané pobočce je 7 dnů.

Pouze pro objednávky do 5 kg.

 

Spósob wysyłky

Cena

GLS

25 zł

Zásilkovna

15 zł

 

Płatność za towar

Zboží je možné uhradit dobírkou v místě předání zboží prostřednictvím smluvní zásilkové služby nebo poukázáním kupní ceny na účet dodavatele pod příslušným variabilním symbolem, který platbu identifikuje. Další možností je platba Online (platební kartou) předem. Zboží bude po zaplacení zasláno na uvedenou adresu. Akceptujeme karty asociací MasterCard International, Visa International a Diners Club International umožňující svému držiteli bezhotovostní platby za zboží a služby v prostředí veřejné datové sítě Internet.
Každá zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad. Daňový doklad obdrží i zákazník při osobním odběru zboží na našich Výdejních místech Phyto CZ.

Metoda płatności

Cena

Za pobraniem

GLS

6 zł

Zásilkovna         

5 zł

Online (karta kredytowa)

Za darmo

Przelewem

Za darmo

 

Nie czujesz się dobrze? Masz problemy z układem odpornościowym? Czy masz problemy zdrowotne, które ograniczają cię w pracy i w życiu?

Odkryj nasze produkty

Pobierz wiadomości,artykuły i porady e-mailem

Wymagane pole
Pobieraniem wiadomości zgadzasz się zasadami ochrony danych osobowych

Śledź nas na Facebooku i Instagramu