Vzdělávací akademie

Společnost Phyto CZ, s.r.o. se od roku 2009 prezentuje jako nezávislá vzdělávací společnost. Od měsíce května 2009 společnost organizuje a pořádá, v závislosti na zájmu, po celé České republice a na Slovensku vzdělávací přednášky zaměřené na zdravý životní styl, prevenci zdraví a propagaci tradiční čínské medicíny  a obchodní dovednosti. Společnost má vytvořenou sérií přednášek společně nazvanou jako AKADEMII zdraví. Její absolvent může získat certifikát „sám sobě lékařem“.

Vlajkovou lodí vzdělávací AKADEMIE je základní přednáška (seminář) obsahující odborné informace o současném životním stylu a jeho dopadech na lidské zdraví, o tradiční čínské medicíně, o výzkumu pana Alberta Y. Leunga, o technologii Phyto True, o jednotlivých bylinách obsažených ve PhytoChi® a účincích přípravku PhytoChi®. Součástí přednášky je také část věnovaná možnému způsobu zlevnění užívání a část věnovaná vysvětlení obchodního systému společnosti Phyto CZ, s.r.o. Základní přednášky se od roku 2009 zúčastnilo více jako 2.500 osob.

Vzdělávací přednášky se konají pravidelně na různých místech v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Plán přednášek

Naše společnost pořádá pro zájemce o vzdělání v oblasti prevence zdraví vzdělávací přednášky s následujícími termíny a místy konání:

TermínNázevMěstoMísto

V případě zájmu o účast na některé vzdělávací přednášce nás kontaktujte na phyto@phyto.cz

Nie czujesz się dobrze? Masz problemy z układem odpornościowym? Czy masz problemy zdrowotne, które ograniczają cię w pracy i w życiu?

Odkryj nasze produkty

Pobierz wiadomości,artykuły i porady e-mailem

Wymagane pole
Pobieraniem wiadomości zgadzasz się zasadami ochrony danych osobowych

Śledź nas na Facebooku i Instagramu