Wie machen wir unsere Produkte?

Náš první přípravek s názvem PhytoChi® se začal vyrábět od roku 2000 ve Spojených státech amerických ve státě Iowa v prostorách Phyto Technologies v městečku Woodbine. V květnu 2011 se naše společnost Phyto CZ, s.r.o. dohodla s výrobcem a autorem receptůry Dr. Albertem Y. Leungem na výrobě přípravku PhytoChi® pro evropský trh v České republice. Tato výroba v České republice byla zahájena v říjnu 2011 a probíhá za splnění požadavků GMP. Od ledna 2012 se vyrábíme PhytoChi® také v tabletové podobě. Společnost Phyto CZ, s.r.o. v  roce 2013 rozšířila  sortiment o další výrobek s názvem PhytoChík a v roce 2016 jsme uvedli na trh další dva nové přípravky s názvem PhytoNaDraka a PhytoKudzu.

Při výrobě jsou užity jen ty nejlepší a nejkvalitnější bylinné extrakty. Kvalita bylin je pro nás na prvním místě a proto Dr. Albert Y. Leung osobně vybírá a kontroluje všechny bylinné extrakty, které jsou použity ve všech našich výrobcích. Ke kontrole vstupních surovin slouží analytické postupy,  které jsou součástí technologie Phyto TrueTM.  Některé byliny jsou speciálně zpracovány tak, aby obsahovaly optimální množství účinných látek.

Byliny jsou testovány v laboratořích společnosti Phyto Technologies a dalších laboratořích v Číně a v České republice. Tyto laboratoře spolupracují nad výzkumem čínských bylin v rámci technologie Phyto TrueTM.

Díky naší technologii v patentovém řízení Phyto-TrueTM  používáme při výrobě standardy čínských bylin po značkou PTRMTM  (také se používá označení  RBRMTM  reprezentativní rostlinný referenční/výzkumný materiálTM). Díky těmto používaným standardům jsme schopni garantovat tradiční bezpečnost a účinnost  čínských bylin použitých ve všech našich výrobcích. Tím jsme schopni zajistit našim zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu všech našich bylinných přípravků. Náš jedinečný analytický fingerprint každého výrobku je garancí toho, co máme uvedeno na etiketě že daný přípravek opravdu obsahuje a to v té nejvyšší možné kvalitě.

Fühlen Sie sich nicht gut? Haben Sie Probleme mit der Immunität? Haben Sie gesundheitliche Beschwerden, werden Sie durch Krankheit im Beruf und im Leben eingeschränkt?

Entdecken Sie unsere Produkte

Neuigkeiten, Artikel und Tipps per E-Mail erhalten

Pflichtfeld
Durch die Abnahme des Newsletter stimmen Sie den Grundsätzen für den Schutz personenbezogener Daten zu

Folgen Sie uns auf Facebook und Instagram