Vrozená srdeční vada

Mám vážnou vrozenou srdeční vadu s vysokou plicní hypertenzí a protože mi díky této vadě houstne krev, musím čas od času chodit na venepunkce. Před třemi lety jsem musela podstoupit velmi těžkou operaci zánětu pobřišnice, protože díky špatné diagnoze lékaře mi praskl abces ledviny, on diagnostikoval rakovinu. I po té operaci jsem se za čas cítila celkem dobře, vzhledem k mému zdravotnímu stavu. Ale v poslední době jsem stále vyčerpaná, unavená, říkám si, že už to s mým srdcem nebude moc valné. Přesto se nevzdávám, nejsem přítelkyní vysedávání po lékařích a dost často se obracím k různým bylinkám. Např. cholesterol jsem si snížila rozrazilem, každé ráno na lačno piju jablečný ocet apod. Na srdce užívám pouze 1 tabletu Digoxinu. Chtěla bych vyzkoušet váš přípravek, jestli by mě ještě na nějaký čas postavil na nohy, jen se bojím negativní reakce, abych to nepřičítala zhoršení stavu srdce. Myslíte, že bych to mohla brát? Děkuji.

anonym

Expertenantwort

PhytoChi je doplněk stravy, který obsahuje řadu na organizmus pozitivně působících látek získaných z bylin. Není určen k léčbě konkrétních onemocnění. Ve svém komplexním účinku podporuje proces hojení ve tkáních, má výraznou detoxikační schopnost, ovlivňuje imunitní systém, vegetativní systém a vytváří podmínky pro lepší funkci organizmu a regeneraci. Je určen k dennímu dlouhodobému (až celoživotnímu) užívání. Doporučuji u Vás začínat s denní dávkou 5ml ráno na lačno po dobu 7 až 10dnů a pak přidat dalších 5ml (na celkovou dávku 10mm) opět na 7 až 10 dnů a pak denně na dávku 15mm a na této dávce setrvat dlouhodobě.

Fühlen Sie sich nicht gut? Haben Sie Probleme mit der Immunität? Haben Sie gesundheitliche Beschwerden, werden Sie durch Krankheit im Beruf und im Leben eingeschränkt?

Entdecken Sie unsere Produkte

Neuigkeiten, Artikel und Tipps per E-Mail erhalten

Pflichtfeld
Durch die Abnahme des Newsletter stimmen Sie den Grundsätzen für den Schutz personenbezogener Daten zu

Folgen Sie uns auf Facebook und Instagram