Rosa laevigata – Cherokee rose, oder chinesische Rose

Dnes bychom rádi věnovali pár odstavců RŮŽI HLADKÉ (čínské růži).

Z růže hladké se využívá zralý plod.

Asi nejznámější je růže hladká tím, že je to základní povzbuzující prostředek pro muže,  který se tradičně používá v případě sexuální nedostatečnosti u mužů. Dále je využití známé v oblasti ženských problémů jako je např. děložní krvácení. Své účinky prokazuje u problémů jako je noční pocení, noční pomočování, chronický průjem, střevní katar nebo také vysoký krevní tlak. Je bohatá na živiny, z nichž mnohé mají silné antioxidační vlastnosti.

Růže hladká je zdokumentovaná již  více než 1.500 let. V čínské medicíně je to jedno z nejvýznamnějších tonik, zejména pro muže. Růže hladká se v Číně mezi lidmi  využívá nejen jako lék, ale také jako potravina.  Přestože tradiční čínská medicína používá plody čínské růže  v širokém záběru, současná medicína si cení této byliny zejména  proti průjmu, poruch trávení a v případě střevního kataru.

Vezmeme-li v úvahu velice široké zastoupení nejrůznějších živin, můžeme do budoucna očekávat, že nás čínská růže ještě překvapí nějakým účinkem, který je zatím pro nás neznámí.

A svoje nezastupitelné místo si tudíž získala i jako důležitá složka PhytoChi.

Fühlen Sie sich nicht gut? Haben Sie Probleme mit der Immunität? Haben Sie gesundheitliche Beschwerden, werden Sie durch Krankheit im Beruf und im Leben eingeschränkt?

Entdecken Sie unsere Produkte

Neuigkeiten, Artikel und Tipps per E-Mail erhalten

Pflichtfeld
Durch die Abnahme des Newsletter stimmen Sie den Grundsätzen für den Schutz personenbezogener Daten zu

Folgen Sie uns auf Facebook und Instagram