Gan Mao Ling

Přírodní antivirotikum se silným antivirovým působením na záněty hrtanu a mandlí v důsledku nachlazení. Užívejte ihned jakmile pocítíte první příznaky nachlazení nebo chřipky.

Gan Mao Ling

Přírodní antivirotikum se silným antivirovým působením na záněty hrtanu a mandlí v důsledku nachlazení. Užívejte ihned jakmile pocítíte první příznaky nachlazení nebo chřipky.

Auf Lager (Zustellung innerhalb von 3 Tagen)

Beschreibung des Produkts

Gan Mao Ling je oblíbené antivirotikum se silným antivirovým působením na záněty v hrtanu a mandlích jako důsledku nachlazení. Začněte užívat ihned jakmile pocítíte první příznaky nachlazení nebo chřipky, jako jsou horečka, zimnice, bolest hlavy, bolest v krku, červené oči, ztuhlý krk a záda, kašel, zduřelé lymfatické žlázy a všeobecné bolesti. Přípravek je vhodný pro krátkodobé použití. Jakmile popisované akutní příznaky zmizí, není potřeba již dále užívat. Je nutné začít přípravek užívat ihned při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky a užívat do odeznění těchto příznaků – maximálně 5 dní. Gan Mao ling obsahuje zajímavou směs šesti čínských léčivých bylin. V doslovném překladu Gan Mao Ling znamená zázračný lék pro běžné nachlazení a chřipku. Hlavní složkou směsi je kořen cesmíny který velmi dobře působí proti horečce, zánětům a otokům v krku, proti nachlazení. Kořen cesmíny čistí horní cesty dýchací, krev a má protizánětlivé účinky. Evodie působí proti nachlazení, horečce, zánětu mandlí a hrtanu. Třetí významnou bylinou je květ listopadky indické. Květy této byliny se v Číně používají při zánětu krku, očí a ekzému. Další pomocné byliny doplňují přípravek tak, aby měl komplexní působení na snížení příznaků nachlazení nebo chřipky, jako jsou výše popsané potíže.

Empfohlene Dosierung

VáhaDávka
90 kg4 tablety 3x denně
70 kg3 tablety 3x denně
50 kg2 tablety 3x denně

Pro dosažení optimálního účinku doporučujeme užívat ihned po zjištění prvních příznaků nachlazení 3 x denně 2 až 4 tablety (ráno, odpoledne, večer). Základní denní dávka je závislá od hmotnosti. Pokud se přípravek včas aplikuje, stačí obvykle užívat jeden až čtyři dny. Jakmile se cítíte zdravě, ukončete užívání.

 

Složení

Cesmína (Ilex asprella), kořen
Evódie (Evodia lepta), bylina
Listopadka indická (Chrysanthemum indicum), květ
Drmek čínský (Vitex negundo), bylina
Boryt barvířský (Isatis indigotica), kořen
Zimolez japonský (Lonicera japonica), květ

 

Obsah balení

100 tablet

 

Upozornění

Gan Mao Ling je doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5-25 °C.

Erfahrungen der Kunden

Möchten Sie Ihre Erfahrungen mit anderen teilen? Schreiben Sie uns

Warum sollten Sie die Phyto-Produkte ausprobieren?

  • Wir machen es anders, wir haben ein Patent dafür.
  • Wir stellen mit patentierter Technologie her und garantieren Ihnen die Zusammensetzung unserer Produkte.
  • Wir gehen von der Traditionellen Chinesischen Medizin aus.
  • Es hilft Ihnen bei der Reinigung und Ausbalancierung des Organismus, der Immunität und Vitalität und schützt Sie vor Krankheiten.
  • Unsere Physiotherapeuten und Ärzte werden Sie beraten, wie Sie vorgehen sollten. Wir rufen jeden neuen Kunden an und beraten ihn bei seinen Problemen.
  • Unsere Produkte stellen wir nur aus erstklassigen Kräutern her.
Entdecken Sie die Vorteile der Phyto-Produkte

Warum sollten Sie Phyto Produkte ausprobieren

Die Ware bezahlen Sie bequem und sicher, und Sie wird Ihnen innerhalb von 3 Werktagen zugestellt.

Jeder neue Kunde wird von unserem Spezialisten kontaktiert, der mit ihm die Dosierung konsultiert und ihn ggf. bei weiteren Problemen berät.

Die Wirkungen unserer Mittel zeigen sich bei langfristiger Einnahme, wobei die Wirkungen immer individuell sind.

Bei langfristigem Gebrauch sinkt der Preis der Produkte dank unseres Treueprogramms. Treueprogramm.

Gan Mao Ling

$ 27.00 Auf Lager (Zustellung innerhalb von 3 Tagen)

Sie können auch telefonisch oder per E-Mail bestellen:

Fühlen Sie sich nicht gut? Haben Sie Probleme mit der Immunität? Haben Sie gesundheitliche Beschwerden, werden Sie durch Krankheit im Beruf und im Leben eingeschränkt?

Entdecken Sie unsere Produkte

Neuigkeiten, Artikel und Tipps per E-Mail erhalten

Pflichtfeld
Durch die Abnahme des Newsletter stimmen Sie den Grundsätzen für den Schutz personenbezogener Daten zu

Folgen Sie uns auf Facebook und Instagram