Vzdělávací akademie

Společnost Phyto CZ, s.r.o. se od roku 2009 prezentuje jako nezávislá vzdělávací společnost. Od měsíce května 2009 společnost organizuje a pořádá, v závislosti na zájmu, po celé České republice a na Slovensku vzdělávací přednášky zaměřené na zdravý životní styl, prevenci zdraví a propagaci tradiční čínské medicíny  a obchodní dovednosti. Společnost má vytvořenou sérií přednášek společně nazvanou jako AKADEMII zdraví. Její absolvent může získat certifikát „sám sobě lékařem“.

Vlajkovou lodí vzdělávací AKADEMIE je základní přednáška (seminář) obsahující odborné informace o současném životním stylu a jeho dopadech na lidské zdraví, o tradiční čínské medicíně, o výzkumu pana Alberta Y. Leunga, o technologii Phyto True, o jednotlivých bylinách obsažených ve PhytoChi® a účincích přípravku PhytoChi®. Součástí přednášky je také část věnovaná možnému způsobu zlevnění užívání a část věnovaná vysvětlení obchodního systému společnosti Phyto CZ, s.r.o. Základní přednášky se od roku 2009 zúčastnilo více jako 2.500 osob.

Vzdělávací přednášky se konají pravidelně na různých místech v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Plán přednášek

Naše společnost pořádá pro zájemce o vzdělání v oblasti prevence zdraví vzdělávací přednášky s následujícími termíny a místy konání:

TermínNázevMěstoMísto

V případě zájmu o účast na některé vzdělávací přednášce nás kontaktujte na phyto@phyto.cz

Fühlen Sie sich nicht gut? Haben Sie Probleme mit der Immunität? Haben Sie gesundheitliche Beschwerden, werden Sie durch Krankheit im Beruf und im Leben eingeschränkt?

Entdecken Sie unsere Produkte

Neuigkeiten, Artikel und Tipps per E-Mail erhalten

Pflichtfeld
Durch die Abnahme des Newsletter stimmen Sie den Grundsätzen für den Schutz personenbezogener Daten zu

Folgen Sie uns auf Facebook und Instagram