Bezlepková dieta a její následky

Mně se totálně sesypal celý organismus. A to vinou celiakie. Zjištěné v dětství, několik let dieta a pak řekli doktoři, že není třeba bezlepkovou dietu držet. Jenže chyba lávky, dieta je celoživotní. Jen to tehdy páni doktoři nevěděli.
Byla jsem celý život bez problému a když jsem se rozváděla tak jsem začala mít problémy, ale doktorka mě za žádné vyšetření neposlala a tak se to teď všechno nakumulovalo....
Držím bezlepkovou dietu. To jídlo mi chutná, jedla jsem vždy zdravě a to mi teď zachránilo krk. Jíst jako většina populace, tak by to bylo se mnou hodně hodně zlé.
Byla jsem i v nemocnici, hrozně mi vyletěl cukr, takže jsem teď na insulínu. Ale mám naději, že se to upraví. K tomu těžká anemie a zánět štítné žlázy a to vše od celiakie. Zánět střev zapříčinil, že se nevstřebávaly téměř žádné živiny a můj organismus byl totálně vyštavený. Může mi PhytoChi nějak pomoci??

 

anonym

Expertenantwort

Při nutnosti držet bezlepkovou dietu lze podávání PhytoChi doporučit v dávce 1x až 2x denně po 15 ml. Podrážděné a zanícené sliznice ve střevě jsou rychleji jeho působením zklidněny, zhojeny, zlepšuje se proces příjmu a vstřebávání živin a celkově se stimuluje oslabený organismus.

Fühlen Sie sich nicht gut? Haben Sie Probleme mit der Immunität? Haben Sie gesundheitliche Beschwerden, werden Sie durch Krankheit im Beruf und im Leben eingeschränkt?

Entdecken Sie unsere Produkte

Neuigkeiten, Artikel und Tipps per E-Mail erhalten

Pflichtfeld
Durch die Abnahme des Newsletter stimmen Sie den Grundsätzen für den Schutz personenbezogener Daten zu

Folgen Sie uns auf Facebook und Instagram