Angína u dětí

Vedle typických dětských nemocí, jako jsou např. příušnice či plané neštovice, bývají nejčastějším onemocněním různé virové a bakteriální infekce.

Mezi běžné dětské nemoci patří rýma,  kašel, viróza, chřipka, zánět středního ucha a další. Častým onemocněním je také angína, spála, případně spálová angína. Spoustu dětí trápí také kožní onemocnění a nemoci trávicího ústrojí. Proti některým dětským nemocem existuje povinné očkování, proti některým je očkování dobrovolné. S jinými chorobami se děti musejí opakovaně utkat, aby si postupně vytvářely imunitu.

K uvedeným onemocněním dochází především z důvodu oslabení jeho imunity. Oslabená imunita neumožňuje tělu, aby se efektivně bránilo samo. V naprosté většině případů každé vážnější nemoci předchází nachlazení organismu. Problémem u dětí je častá koncentrace nachlazení, chřipek a angín ve školkách a školách.

 

Díky čemu je PhytoChík vhodný na dětské nemoci a na angínu ?

PhytoChík je ideálním přípravkem na celkové posílení imunitního systému u dětí. Je to přípravek vycházející z celostní medicíny, vyrobený na principech tradiční čínské medicíny. Má silné detoxikační účinky, pomáhá s doléčováním zánětů a dokáže v těle nastolit a udržet rovnováhu JING JANG.

PhytoChík navíc obsahuje 8 vitamínů a minerálů, které napomáhají u dětí (ale i u seniorů) ke správné funkci celé řady částí lidského těla (zuby, kosti, svaly, nervová soustava, štítná žláza, vlasy, nehty, pokožka, zrak). Obecně tyto minerály a vitamíny přispívají k optimálnímu fungování dětského metabolismu a normální funkci imunitního systému.

Proč vyzkoušet výrobky Phyto?

  • Děláme to jinak, máme na to patent.
  • Vyrábíme patentovanou technologií a garantujeme Vám složení našich přípravků
  • Vycházíme z Tradiční čínské medicíny
  • Pomůže Vám s očistou, rovnováhou organismu, imunitou, vitalitou a ochrání Vás před nemocemi
  • Naši fyzioterapeuti a lékaři Vám poradí, jak na to. Každému novému zákazníkovi voláme a poradíme mu s jeho problémy.
  • Naše produkty vyrábíme z prvotřídních bylinek
Objevte výhody produktů Phyto

Necítíte se dobře? Máte problémy s imunitou? Máte zdravotní potíže, omezuje Vás nemoc v práci a v životě?

Objevte naše produkty

Odebírejte novinky, články a rady e-mailem

Povinné pole
Odběrem novinek souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu