PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

SLZOVKA OBECNÁ plní všechny hlavní funkce ve PhytoChi

Slzovka obecná

 V Číně se slzovka využívá jednak jako léčivo, ale také jako každodenní potravina (zejména    podobě krupice). Obilky slzovky se také nazývají „čínské perličky“, „Jobovy slzy“ nebo „čínský perlový ječmen“.

Nejčastější tradiční použití slzovky obecné je na bolestivé klouby a na revmatické problémy. Uvolňuje bolest kloubů, odstraňuje otoky a hnisající rány. Je to antioxidant a v TČM se používá jako všeobecné tonikum.

Zralé obilky slzovky obecné jsou známé jako posilující prostředek pro slezinu, pro schopnost šířit teplo, diuretické vlastnosti  a mnohé další. SLZOVKA má navíc léčivý vliv na bradavice, průjmy, záněty slepého střeva, nebo střevní katary.

Zajímavostí je, že tvrdá semena se používají k výrobě ozdobných předmětů, náramků a řetízků a v křesťanských oblastech dokonce k výrobě růženců.

Ve PhytoChi plní slzovka hned všechny tři hlavní funkce. Patří mezi 12 bylinek, které čistí tkáně a buňky od toxinů. Dále patří mezi 9 bylinek, které současně působí na záněty. Tím se významně podílí na posílení imunitního systému a obnovení samoregulačních funkcí těla. No a v neposlední řadě patří mezi 8 tonických bylin, které se snaží udržovat rovnováhu JIN/JANG a současně posilovat energií organismus.

 

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner