PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

SLE – lupoidní nefritida

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu užívat přípravek Phytochi ohledně mé diagnozy SLE.
Onemocnění mám již 16 let a léčba probíhala vždy za pomoci imunosupresiv a kortikoidů. Naposledy jsem absolvovala 2 pulsy biologické léčby (mabtera) v listopadu 2009. Na podzim 2011 mi začala bolet kolena a kotníky a byl mi nasazen Plaquenil 1 tbl/den a dlouhodobě užívám Micardis plus 1/2 tbl/den.
Funkce ledvin je zachována.
Před 3 týdny jsem prodělala zápal plic a měla jsem nasazena antibiotika. Od té doby se cítím unavená, bez energie, mám bolesti hlavy, sleduji i otoky kotníků.Tlak mám spíše nízký (105/60).
Prosím poraďte, zda mohu začít užívat Phyto, jak dávkovat a pokud by došlo opět k aplikaci biologické léčby, zda mohu pokračovat v užívání.
Mnohokrát děkuji a s pozdravem Petra Lukešová

odpověď:

Systémový lupus, který postihuje vnitřní orgány a klouby. Toto postižení kloubů patří obecně mezi záněty kloubů – atritídy.

Phyto, které používáme u kožních projevů lupénky se stejným způsobem uplatňuje i při postižení kloubů a vnitřních orgánů (ledvin) při lupénce.

Lze jej využít při souběžně probíhající níže uvedené léčbě a dlouhodobě také k udržování klidového období. Uplatňuje se detoxikační a hojivě regenerační efekt. Podávání zahajujeme většinou v postupných dávkách od 5ml a co týden navyšujeme.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner