PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

PhytoChi a fenylketonúria

Dobrý deň prajem, dcéra má fenylketonúriu, chcem sa opýtať ako je to pri tejto diagnóze. Mohol by jej prípravok PhytoChi nejako pomôcť a ak áno tak konkrétne v čom. Ďakujem, Hanková

 Těžká otázka. Zvláště u malého dítěte. Omlouváme se za zpoždění v reakci. Prověřujeme stále, zda-li některá z bylin uvnitř PhytoChi neobsahuje aminokyselinu fenylalanin u autora přípravku pana Leunga v USA.  Pokud tam nebude mělo by dceři užívání PhytoChi  prospět z pohledu celkové imunity a srovnání homeostaze v tělě .  Jak jistě víte je tato nemoc vzácné genetické onemocnění, při kterém vzniká v těle dcery přebytek fenylalaninu a nedostatek tyrozínu. PhytoChi je z čisté přírody a tradiční bylinky mají v sobě ohromné množství látek potřebných pro správné fungování  metabolismu v  těle.  Nelze vyloučit, že ji zrovna nějaká látka pomůže s její diagnózou. Hlavní funkce PhytoChi je srovnávání homeostáze, tedy fyziologie – na webu máme od Dr. Bažaty vysvětlení mechanismu homeostázy.

Dle informací od autora přípravku Dr. Leunga PhytoChi není zdrojem fenylalaninu, i když může být přítomen  v Lycium ovoci (Kustovnici)  spolu s dalšími běžnými aminokyselinami.  Pokud se objeví, je pouze ve stopovém množství a nebude  to více než v normálním množství, které je možno najít v mnoha jiných potravinách (ovoce, zelenina, atd.), kterým se pacienti s fenylketonurií nepotřebují vyhýbat.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner