PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

Pan Albert Y. Leung, Ph.D., B.S. , M.S. oslavil 75 roků!

V pátek 24. května oslavil krásné 75 narozeniny otec přípravku PhytoChi a náš více než 13-ti letý obchodní partner pan Albert Y. Leung.  

 Albert Y. Leung Ph.D. se narodil v roce 1938 v Hong Kongu. Získal titul bakaláře v oboru farmacie na Národní Taiwanské Univerzitě (v roce 1961 B.S.) a poté doktorát v oboru farmakognosie na Michiganské Univerzitě (nejprve v roce 1965 titul M.S. a poté v roce 1967 titul Ph.D.).
Více než 40 let se zabývá výzkumem historických a tradičních rostlin. Svými poznatky přispěl do počítačové databáze léčivých rostlin pro Národní institut výzkumu rakoviny (PHYTOMED). Je autorem Encyklopedie běžných přírodních ingrediencí používaných ve stravě, lécích a kosmetice a dále řady článků věnovaných tradičním léčebným prostředkům rostlinného původu. Již řadu let se zasazuje za výrobní kvalitu v  průmyslu zpracovávajícím byliny.
Je považován za jednoho z největších znalců botanických produktů a tradiční čínské medicíny v západním světě . Pracoval na vývoji několika stovek přírodních produktů, které se s úspěchem prodávají dodnes po celém světě. Je zakladatel oboru bylinných směsí na světě. Zformuloval původní verze dalších dvou bylinných nápojů: Libra a Intra.  Pan Leung je autorem formulí mnoha tržně úspěšných bylinných přípravků, které  stále prodávají mezinárodní společnosti, např . Forever Living, Herbalife, Colgate, Palmolive, Estee Lauder, Avon.

Universita of Michigan, která patří mezi 3 nejprestižnější univerzity na světe, udělila v červnu 2011 panu Leungovi prestižní cenu za celoživotní dílo (Alumni Distinguished Lifetime Achievement Award). Ocenění světových univerzit rozhodně patří mezi hlavní ocenění vědců a vizionářů. Ocenění pana Leunga lze tedy považovat za jeden z možných vrcholů v kariéře vědce a novátora (dalo by se říci, že se jedná o „malou Nobelovou cenu“).

 Uživatelé a distributoři jeho NADČASOVÉHO přípravku PhytoChi mu tímto přejí VŠECHNO NEJLEPŠÍ a hlavně to, co více než 40 let již předává lidem po celém světě – ZDRAVÍ!!!

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner