PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

Nová služba v oblasti Phytoterapie – Phyto poradna

banner-phytoterapie Společnost Phyto CZ, s.r.o. připravila pro své klienty a pro všechny, co uznávají sílu kvalitních čínských tonik novou službu v podobě Phyto poradny.

V průběhu roku 2013 jsme Vás informovali o vzniku týmu phytoterapeutů, kteří se začali zabývat tradiční čínskou diagnostikou zdravotního stavu pomocí měření meridiánových drah a digitálnímu zobrazování stavu orgánů JIN a JANG v těle. Pomocí této doagnostiky přístrojem ACUM jsme tak schopni zcela na míru sestavit a doporučit phytoterapii pomocí čínských a českých bylinek. Zřídili jsme současně po celé České republice a na Slovensku phyto poradny, kam se můžete obracet se svými zdravotními problémy pro radu a objednat se na diagnostiku stavu Vašich orgánů, stavu homeostáze. Měření vychází zcela z principů tradiční čínské medicíny a naše phytoterapie respektuje holistický (celostní) přístup k lidskému organismu.

V naší Phyto poradně působí zkušení phytoterapeuti a spolupracují s námi doktoři medicíny, uznávaní a respektovaní léčitelé, odborníci v oblasti přírodní medicíny z výrobní praxe ale i  odborníci z universit. Není zdravotní problém, na který nemáme nějakou radu či řešení. Zázraky umí pouze bůh. My se snažíme pouze pomoci.

Více informací a kontakty naleznete na:

https://www.facebook.com/Phyto.cznavi_facebook-150-150

http://www.phyto.cz/phytoterapie/

Najděte si svého phytoterapeuta nebo nás  kontaktuje  na emailu: poradna@phyto.cz.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner