PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

LÉKOŘICE uralská a glabra

Dnes si představíme bylinku, která je tradičně známá a oblíbená. Jedná se o LÉKOŘICI.
Lékořice
Z lékořice se využívá její kořen a oddenek. Již několik tisíc let je ve světě rozšířeno bohaté využití lékořice a neobjevují se prakticky žádné nežádoucí účinky. Nejvýznamnějšími druhy lékořice jsou lékořice uralská a lékořice lysá. Lékořice má významnou roli nejen jako dochucovadlo, ale také se hojně využívá ve farmaceutickém průmyslu.
Hlavní funkce lékořice je funkce detoxikační. Je velice silným ANTIOXIDANTEM. Mezi další tradiční způsoby použití lékořice patří:
– léčení vředů (bolesti břicha)
– podporuje vykašlávání, obecně slouží jako lék proti kašli
– protizánětlivé účinky
– protialergické účinky
Lékořicové flavonoidy mají opravdu výjimečné vlastnosti. V minulosti byly středem pozornosti řady čínských a světových vědců, kteří pozorovali účinky lékořice obsahující glycyrrhizin a lékořice s odstraněným – separovaným glycyrrhizinem. Tak se zjistilo, že glycyrrhizin není jedinou účinnou látkou v lékořici. Lékořice bez glycyrrhizinu se do dnes používá jako lék proti vředům bez žádných vedlejších účinků, které přinášela právě přítomnost glycyrrhizinu.
Lékořicové flavonoidy jsou zřejmě nejsilnějšími ANTIOXIDANTY v rámci čínské phytoterapie! Jejich síla ve PhytoChi je ještě větší díky speciálnímu a patentovanému flavonoidovému extraktu LIFE® , který je celosvětovým patentem pana Alberta Y. Leunga (autora PhytoChi).
Díky svým vlastnostem se dnes lékořice používá v různých džusech, nápojích a samozřejmě také v oblasti kosmetiky – působí proti stárnutí pleti. A SAMOZŘEJMĚ se v exklusivní podobě extraktu LIFE® objevuje ve PhytoChi®
http://www.phyto.cz/o-phytochi/slozeni-phytochi/lekorice/
Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner