PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

kožní alergie

Text příspěvku…
Prosím o Vaše vyjádření ke zjištěným průvodním symptomům používání přípravku PhytoChi a zodpovězení souvisejících otázek.

K upřesnění situace-dlouhodobě užívám léky TENAXUM,MICARDIS PLUS,APO-AMLO, BISOPROLOL-RATIOPHARM,APO-TIC,SORTIS,OMNIC TOCAS. Tato skladba léků byla optimalizována tak,aby byl odstraněn původní výskyt svědivých kožních vyrážek při jejich užívání (alergie na léčivé látky typu DOXAZOSIN a kyseliny acetylsalicylové).

Při používání přípravku PhytoChi jsem zjistil tyto skutečnosti:
– po dosažení denní dávky 30 ml jsem zaznamenal návrat silných svědivých vyrážek jako z doby před optimalizací medikace
– po snížení denní dávky na 10 ml po cca 14 dnech alergie ustoupila
– po zvýšení denní dávky na 15 ml se kožní potíže opět vrátily.

Z výše uvedeného lze usoudit, že max.možná výše denní dávky přípravku je v mém případě 10 ml. Přípravek jsem začal užívat v polovině listopadu 2010, v současné době mám využíváno cca 2,5 láhve PhytoChi.

Prosím o sdělení, zda případná denní dávka 10 ml je dostačující k dosažení požadované detoxikace organismu, a zda toto nízké dávkování nesníží blahodárné účinky přípravku PhytoChi na organismus dospělého člověka.

Děkuji za Vaši odpověď.
Jan Z.

odpověď:

Dávkování u PhytoChi je potřeba individuálně upravit podle reakce organismu. Ve Vašem případě je 10ml dostatečná dávka, pokud budete užívat dlouhodobě – řadu měsíců. K tomu doporučuji odpovídající pitný režim – dostatečný přívod tekutin. Cca po půl roce užívání by bylo zajímavé opět dávku zvýšit na 15ml a sledovat, zda se výsev opět dostaví nebo ne.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner