PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

dotaz – délka účinku PhytoChi

cituji z Vašeho webu: „Pokud přísun těchto pro náš život nezbytných a ve PhytoChi® obsažených látek přerušíte – přestanete užívat PhytoChi® – je otázkou několika týdnů či měsíců, kdy se Váš zdravotní stav vrátí do stavu, který byl před zahájením užívání PhytoChi®. A to přeci nechceme – chceme být zdraví a proto „investujte do svého těla” “

Pochopil-li jsem správně, tento přípravek pomáhá tělu zvednout se z nemoci a nabýt celkového zdraví, spojeného s vlastním úsilím o vyléčení a následnému odpoutání se od pomocných prostředků.

Vysvětlete mi prosím výše uvedené souvětí, kde popíráte dlouhodobý učinek tohoto přípravku. Protože v případě, že účinek je pouze dočasný a po odepření organismu dalšího přísunu výsostně léčivých bylin se dostane opět do stádia fyzcké nemoci, která předcházela jeho užívání?

Mám si to vysvětlovat jako nepříliš inteligentní marketingový tah?

S pozdravem

Tadáš D.

odpověď:

Děkuji za Váš příspěvek a musím přiznat, že formulace myšlenky o užívání PhytoChi není příliš šťastná a může být špatně pochopena. Již byla provedena změna na našem webu. PhytoChi je doplněk stravy obsahující, pro organismus důležité látky, které nejsme z běžné stravy schopni získat. Tyto látky pomáhají vylučovat toxiny v organismu obsažené. Při dlouhodobém užívání nám PhytoChi výrazně posiluje imunitní systém. Ano, dá se říci, že PhytoChi nám postupně pomáhá nabýt lepšího a lepšího zdraví. Pokud však přestanete dodávat tělu tyto látky, je otázkou času, kdy se Váš organismus „zaneřádí“ toxiny z ovzduší i stravy. Tato doba je odvislá od životního stylu a stravovacích návyků. Není to tak, že využíváte několik lahví PhytoChi a máte donekonečna zajištěný dobrý zdravotní stav. Ani tak, že přestanete užívat PhytoChi a na druhý den Vás skolí několik nemocí.PhytoChi je doplněk stravy a jako takové jej berte – doplňujte Vaši stravu o to, co v ní není pomocí PhytoChi, nejlépe každý den.

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner