PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

do PhytoChi se vyplatí investovat

PhytoChi užívám od loňského roku, vždy od podzimu až do jara. Zpočátku jsem k němu moc důvěry neměl, při užívání mě drželo doporučení mého velmi dobrého kamaráda a tak jsem vydržel do teď. Letošní zimu jsem neměl ani rýmu, kašel a chřipková epidemie se mi vyhýbá, angíny rovněž. Doporučuji ho nekombinovat s žádnými jinými vitamínovými doplňky.
Když si uvědomím, jak si dnes všichni moji kolegové místo neschopenky berou dovolené, protože za prvních několik dní marodění by nebrali žádnou nemocenskou, je lahvička tohoto přípravku směšnou částkou. Velmi důležitá je dnes hlavně prevence. Phytochi doporučuji pouze lidem, kteří mají trpělivost a neočekávají, že je zbaví všech neduhů za jediný měsíc. To očekávala moje maminka a přestala ho brát. Já jsem vytrval a myslím, že se mi investice do tohoto přípravku určitě vrátí.
V dnešní době, kdy Vás masírují v televizi od rána do večera všelijakými přípravky různých prodejců, je těžké vybrat ten opravdu kvalitní. Je to ale jen na Vás….Já jsem dal na rady kamaráda a na zkušenosti lidí, kteří sem napsali příspěvek a musím říct, že se mi to vyplatilo.

Petr Kubašta

 

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner