PhytoChi CZ
PhytoChi SK
PhytoChi PL
PhytoChi EN
PhytoChi 
DE

Dlouholeté zkušenosti s PhytoChi

K tomuto vynikajícímu produktu jsem se dostal začátkem roku 2001 a od té doby pravidelně a nepřetržitě užívám bylinný extrakt PhytoChi.

Měl jsem vážné zdravotní problémy (slinivka, dna, hexenšus) a užíval řadu léků, které mi nepomohly. Užíváním PhytoChi jsem se postupně do dvou let dostal z těchto zdravotních problémů.

To ale není všechno. Od mládí jsem trpěl angínami s vysokými horečkami a nebyla chřipka, která by se mi vyhnula.Rovněž tyto problémy již neznám a nemusím brát různé vakcíny. Tím jsem se vyhnul velmi častým návštěvám lékařů a pobytům mezi nemocnými pacienty v čekárnách. Měl jsem velké finanční ztráty jak za léky, tak i za dlouhodobou nemocnost.

Ještě o jednom zdravotním problémů se musím zmínit – je to diabetes typu 2.

V roce 1998 mi byla zjištěna cukrovka s dlouhodobou hodnotou 9,5. Byla zahájená léčba perorálními antidiabetiky – tabletkami a dieta. Do roku 2001 tyto hodnoty se pohybovaly v rozmezí 7,9 až 9 při přísné dietě. Pak jsem začal užívat PhytoChi a hodnoty postupně klesaly až na 6,5. Postupně jsem přestával dodržovat dietu a v současné době ji prakticky nedodržuji (neberte to jako návod, je to moje zkušenost) tablety užívám denně (Glyclada a Januvia po 1 tbl). Při poslední kontrole 3.6.2013 jsem měl hodnotu 5,0.

Když si uvědomím, že bych se musel léčit v dnešní době bez Phyta, kdy náklady na léky, návštěvy lékařů a nemocnic jsou daleko vyšší, jsem nesmírně šťasten, že jsem potkal lidi, kteří mi tento produkt doporučili.

Končím sloganem : „Na nemoc i kurděje PhytoChi tvá naděje“

Jan Kuťka, Plzeň

Phytoterapie
banner-phytoterapie
Phyto CZ Sphere card
karta_phyto
Odběr novinek
Zadejte e-mail.:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz
FACEBOOK
Kontakt
facebook_cz kontakt_email_banner kontakt_cz_banner
Videa
kontakt_email_banner